Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
Скандальний владика Павло заявив, що Крим ніколи не був українським

Він вирішив поділитися своїм знанням історії.

Настоятель Києво-Печерської лаври владика Павло під час словесної перепалки із активістами C14 заявив, що Крим був відданий Україні "незаконно" за часів диктатора Йосипа Сталіна.

Відео оприлюднив один з лідерів організації Євген Карась у Facebook (із 16:00)

"Ти знаєш історію, що Крим ніколи не був українським?" - сказав священнослужитель з УПЦ Московського патріархату. На його думку, вхід Криму до складу УРСР відбувся у період сталінізму.

Насправді указ, відповідно до якого Кримська область була передана зі складу Російської радянської федеративної соціалістичної республіки до Української РСР, президія Верховної Ради СРСР видала 19 лютого 1954 року - за хрущовських часів.

Нагадаємо, вчора, 8 січня, активісти організації С14 з банерами "Геть ФСБ" влаштували акцію біля Києво-Печерської Лаври, заблокувавши в'їзд на її територію.

ВідеоПротест активістів під Києво-Печерською лаврою закінчився сутичкою

Активісти пояснили, що виступають проти відмови служителів УПЦ Московського патріархату відспівувати загиблих українських військових та тих, хто хрещений не у їхній церкві. До протестувальників вийшли священики та прихожани, зав'язалася сутичка, в хід пішли фаєри.

Протест активістів під Києво-Печерською лаврою закінчився сутичкою

Залиште свій коментар

Вибір редакції