Скандальний власник кримських зоопарків хоче отримати громадянство Туреччини

Скандальний власник кримських зоопарків хоче отримати громадянство Туреччини

За його словами, це необхідно, щоб закуповувати тварин в інших країнах.

Власник кримського скандального парку левів "Тайган" і ялтинського зоопарку "Казка" Олег Зубков подав документи на отримання громадянства Туреччини.

Про це він сказав сьогодні, 26 січня, на прес-конференції у Сімферополі.

"Я подаю документи на турецьке громадянство і не приховую цього. Тому що мені треба пересуватися з Туреччини в Європу і закуповувати тварин. Але мій парк "Тайган" і "Казка" будуть працювати в Криму стільки, скільки дозволить економічна ситуація", – заявив Зубков.

Він також додав, що вів переговори з турецькою стороною про відкриття нового зоопарку під Стамбулом і подавав документи як резидент Росії. Зазначається, що документи на громадянство Туреччини він також подавав як громадянин Росії.

Нагадаємо, в окупованому Криму тварини розтерзали одного із співробітників скандально-відомого парку левів "Тайган".

За словами активіста, після нападу звірів співробітники потерпілого вирішили не везти його до лікарні, тому медичну допомогу чоловікові надавав ветеринар. Однак через кілька днів чоловік помер, три дні стікаючи кров'ю в битовки.

Також відзначимо, що в кінці 2015 року Зубков за побиття свого співробітника був засуджений до трьох років позбавлення волі, яке було застосоване умовно, з випробувальним терміном на рік. Тоді власник кримських зоопарків оголосив про їх закриття в знак протесту проти дій влади і зажадав відставки на той момент прокурора Криму Наталії Поклонської.

Залиште свій коментар

Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин

Новини партнерів