Скандального архієпископа УАПЦ відправили на місячне покаяння після гулянки у нічному клубі

Мстислав перебуватиме у монастирі.

Архієпископа УАПЦ Мстислава (Гука), який "засвітився" на відео із гуляннями та бійкою у нічному клубі Тернополя, відправили на покаяння до монастиря.

Відповідне рішення  ухвалив Собор єпископів УАПЦ, який відбувся у Києві сьогодні, 18 жовтня 2016 року. Покарати вирішили і двох священиків та одного іподиякона, які були супутниками Мстислава під час його розваг. Їх відсторонили від пастирських обов'язків, пише Релігійно-інформаційна служба України.

"Архієрейський Собор вирішив відправити архієпископа Тернопільського і Подільського Мстислава на покаяння в один із монастирів УАПЦ на місяць. Тимчасово виконувати обов'язки керуючого буде митрополит Галицький та Івано-Франківський, керуючий Івано-Франківською єпархією УАПЦ Андрій (Абрамчук)", — повідомив секретар Патріархії УАПЦ отець Віталій Даньчак.

Окрім того, в УАПЦ створили комісію, яка проведе розслідування у справі.

Нагадаємо, раніше до програми ТСН.Тиждень потрапило відео з нічного клубу в Тернополі. На ньому – розважається і танцює з дівчатами один із найвпливовіших ієрархів Української автокефальної православної церкви архієпископ Мстислав. Він там був не один, а в компанії священиків.

Також під час розваг церковників у нічному клубі сталася бійка за їхньою участю. 

ВідеоАлкоголь, дівчата й бійка: одного із найвпливовіших ієрархів УАПЦ помітили у нічному клубі Тернополя

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: