Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
Скандального полковника ЗСУ понизили в посаді після заяви про "реінтеграцію" бойовиків ОРДЛО

Скандального полковника ЗСУ понизили в посаді після заяви про "реінтеграцію" бойовиків ОРДЛО

Підсумком службового розслідування стало дисциплінарне покарання офіцера.

Військова служба правопорядку у Збройних Силах України завершила службове розслідування, фігурантом котрого був керівник управління цивільно-військового співробітництва ЗСУ полковник Олексій Ноздрачов. Офіцер торік у грудні прилюдно заявив, що українська армія готова до "реінтеграцію" бойовиків, що призвело до усунення його з посади до з’ясування всіх обставин скандального твердження.

Увага! Важливо! #ВСП #MLOS Інформація щодо результатів службового розслідування відносно начальника Управління...

Опубліковано Військова служба правопорядку у Збройних Силах України Четвер, 16 січня 2020 р.

Службове розслідування встановило, що висловлювання Ноздрачова виходять за межі його обов’язків, а сам порушник надав вичерпні пояснення та пройшов процедуру з використанням поліграфу. "Обставини та умови події також були всебічно вивчені фахівцями військової контррозвідки Служби безпеки України", - повідомили в службі правопорядку. Там вважають доведеним фактом відсутність стороннього впливу на полковника та його заяви.

"Офіцер грубо порушив вимоги нормативно-правових актів, що регламентують діяльність військових службових осіб. За результатами службового розслідування полковника Олексія Ноздрачова притягнуто до дисциплінарної відповідальності – пониження у посаді. Подальше проходження служби військовослужбовцем не буде пов’язане з керівництвом підрозділом цивільно-військового співробітництва Генерального штабу ЗС України", - наголошується у повідомленні.

Нагадаємо, у грудні на круглому столі "Національна стійкість: нові підходи у вирішенні старих проблем” офіцер заявив, що українська армія готова до інтеграції і співробітництва з бойовиками на Донбасі та збройними силами Російської Федерації. Після розголосу в ЗМІ Ноздрачова усунули від виконання службових обов’язків.

Відео Суспільство збурили слова полковника ЗСУ Ноздрачова про можливу дружбу воїнів України й РФ

Висловлювання начальника Управління військово-цивільного співробітництва, полковника Ноздрачова, про можливу дружбу українських військових з російськими окупантами збурило суспільство. Насамперед ветеранів визвольної війни. Напередодні ввечері полковник, якого багато хто з волонтерів та військових вважає гідним офіцером,  перепросив за свої висловлювання.  

Суспільство збурили слова полковника ЗСУ Ноздрачова про можливу дружбу воїнів України й РФ

Залиште свій коментар

Вибір редакції