Скандального прокурора Суса звільнили за брехню в деклараціях – ЗМІ

Екс-прокурор приховав інформацію про житло і автомобілі.

Старшого слідчого з особливо важливих справ Головного слідчого управління Генпрокуратури Дмитра Суса звільнили за приховування статків у своїх деклараціях.

Про це повідомляє Українська правда із посиланням на джерело в ГПУ.

Співрозмовник видання розповів, що Сус не вказав у своїй декларації за 2015 рік зареєстрований на нього автомобіль Citroen C4. У деклараціях за 2015 і 2016 роки він не вказав інформації про тимчасове користування кімнатою у Києві, а також про продаж автомобілів Peugeot 406 та Citroen C4.

"За систематичне грубе порушення вимог Законів Україні "Про запобігання корупції", "Про прокуратуру", правил прокурорської етики, вчинення дій, що порочать звання прокурора і можуть викликати сумнів у його чесності та непідкупності органів прокуратури, звільнити…", - сказано у наказі про звільнення Дмитра Суса.

Нагадаємо, раніше прокурора понизили на посаді і перевели з департаменту з розслідування особливо важливих справ у сфері економіки Генеральної прокуратури до відділу з розслідування кримінальних проваджень.

Сус був фігурантом гучного скандалу між НАБУ і ГПУ, а також ще одного скандалу - коли оформив на свою 85-річну бабусю елітний позашляховик Audi Q7, а після викриття оголосив машину у розшук.

Залиште свій коментар