Скандальну суддю Баришівського райсуду, яка призупинила ліцензію SkyUp, усунули від роботи

Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин

Наразі рішення тимчасове.

Суддю Баришівського районного суду Київщини Олену Литвиненко тимчасово усунули від роботи.

Про це повідомляється на сайті Вищої ради правосуддя.

Рішення про усунення судді, яка заборонила здійснення авіаперевезень українським лоукостером SkyUp, ухвалила перша дисциплінарна палата Вищої ради правосуддя 

Таким чином, дисциплінарна комісія рекомендувала звільнити Литвиненко, але остаточне рішення має ухвалити Вища рада правосуддя.

"У разі ухвалення органом, що розглядає справи про притягнення до дисциплінарної відповідальності суддів, рішення про застосування до судді дисциплінарного стягнення у виді подання про звільнення судді з посади такий суддя автоматично тимчасово відстороняється від здійснення правосуддя до ухвалення рішення про його звільнення з посади Вищою радою правосуддя",- йдеться у повідомленні.

Нагадаємо, що 12 червня стало відомо про схвалене Баришівським районним судом Київської області рішення про призупинення ліцензії української лоукост-авіакомпанії SkyUp. Як з’ясувалося, 25 травня суд частково задовольнив позов від пасажирки, яка поскаржилась на неякісні літаки. 21 червня стало відомо, що мешканка міста Баришівка Оксана Пасенко, яка вказана як позивачка у справі, не зверталася до суду. Ще через кілька днів адвокат "позивачки" у справі про призупинення ліцензії на здійснення авіаперевезень компанією SkyUp заявив про відвід судді

Відео У компанії SkyUp пообіцяли оскаржити рішення суду про позбавлення ліцензії

Рішення ухвалили через позов, у якому скаржаться на системне невиконання зобов'язань перед клієнтами, затримки рейсів і відсутність контролю норм авіаційної безпеки. Авіакомпанія рішення оскаржує в Апеляційному суді. Неправомірність пояснюють позовом людини, яка ніколи не купувала квитки в SkyUp і відповідно - ніколи не була її клієнтом.  

У компанії SkyUp пообіцяли оскаржити рішення суду про позбавлення ліцензії

Залиште свій коментар

Вибір редакції