Скасування пільг виявилося блефом

Голова Конституційного суду заявляє, що депутати так і не звернулися до КС щодо скасування пільг і недоторканності.

Верховна рада
Парламентарі не виконали обіцянку про звернення до Конституційного суду з пропозицією скасувати пільги й недоторканність.
Парламентарії V скликання, які 4-го вересня позбавили себе пільг і недоторканності й обіцяли одразу ж передати ухвалену ними постанову до Конституійного суду, так і не звернулися до цього органу. Про це повідомив голова суду Андрій Стрижак.

"Вчора Верховна рада прийняла постанову про звернення до Конституційного суду для дачі висновку щодо внесення змін до Конституції. Але його ще в нас немає. Чи буде, чи не буде - я не знаю. Якщо буде, будемо приймати рішення відповідно до Конституції", - цитує "5 канал” заяву Андрія Стрижака.

Про це голова Конституційного суду розповів журналістам і членам делегації Парламентської асамблеї ради Європи. Європарламентарі цікавилися, чи тиснуть на суддів представники різних політичних сил і чи впорається Конституційний суд зі справами, які будуть виникати під час виборів. Андрій Стрижак запевнив: тиску на суд немає, а інституція, якою він керує, не буде обслуговувати інтереси ані влади, ані політичних сил.

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: