"Сказали постити і не звертатись до лікарів": батько 16-річного хлопця з Одеси розповів, як довів сина до анорексії

"Сказали постити і не звертатись до лікарів": батько 16-річного хлопця з Одеси розповів, як довів сина до анорексії

Чоловік переконує, що він намагався допомогти сину.

Батько, який в Одесі морив голодом 16-річного хлопця, розповів, що так він лікував сина від духовних проблем. 

Про це він сказав у програмі "Говорить Україна". 

Бабуся хлопця розповіла, що її онук живе разом із нею, дідусем та батьками. У тому, що сталось вона звинуватила свого зятя. За словами жінки, в її онука після народження почались проблеми зі здоров'ям і він різко перестав розмовляти. Через це лише в 10 років хлопчик пішов у спеціалізовану школу. Жінка переконує, що вона потай від зятя, намагалась підгодовувати онука. 

Батько 16-річного Андрія натомість розповів, що він навпаки, начебто намагався допомогти сину. Для цього він навіть пішов з роботи, щоб присвятити себе вихованню дитини, оскільки мати Андрія перебуває на лікуванні в психоневрологічному диспансері. Він зазначає, що не морив сина голодом, а просто скористався порадою ченця, який нібито порекомендував хлопчику постити, зокрема не вживати м'ясних та молочних продуктів. При цьому чоловік переконує, що він годував хлопця іншими продуктами - овочами, фруктами та рибою. 

"На сніданок син їсть банан чи киві, гарбузову кашу. На обід - суп або борщ. Вечеряє смаженою картоплею та рибою. Худнути почав три місяців тому. Його вага була 46 кілограмів у червні, пізніше втратив ще 16 кілограмів. Я не звернувся до лікарів, тому що був переконаний, що зможу його нагодувати. Син розучився ковтати. Прийом їжі тривав 4-5 годин", - сказав батько Андрія. 

При цьому чоловік сказав, що вважає, що в його сина немає проблем із здоров'ям, а причиною всіх проблем є духовна складова. Також батько розповів, що синці на тілі сина, від спеціального ритуалу, який він проводив пляшкою з маслом по шкірі хлопця.

"Мені отець Іона в монастирі сказав, що синові треба постити і не звертатися до лікарів, адже це проблема не фізична, а духовна", - переконує батько хлопчика.

Натомість в монастирі, куди звертався чоловік, все спростовують. Там переконують, що тривалий піст рекомендований лише чернецтву, а отець Іона, знаючи про серйозність ситуації, ніколи б не порекомендував не звертатись до медиків. 

"Я переконаний, якщо отець Іона знав про тяжкий стан хлопчика, то ніколи б не благословив уникати лікарів. Ми віримо у силу святої води та масла, але кожен православний християнин має думати та бути адекватним, і ставитися до цього з розумом, і, якщо захворіємо, маємо звертатися до лікарів. Батько мав звернутися до лікаря, а те що він робить нічого не має спільного з церквою", - прокоментував ситуацію клірик Одеської єпархії УПЦ Микита Комов.

Медики ж наголосили, що хлопець вже почувається краще і вже скоро, якщо не буде ускладнень, він може почати набирати вагу. 

Нагадаємо, 16-річного хлопчика з анорексією рятують в Одесі. При зрості метр вісімдесят підліток важить тридцять кілограмів.

Новини України: довів до анорексії – як батько лікував від "нечистого" власного сина

Новини України: довів до анорексії – як батько лікував від "нечистого" власного сина
Наступна публікація