Скільки грошей витратять і коли завершать: уряд схвалив проект залізниці з Києва до "Борисполя"

Скільки грошей витратять і коли завершать: уряд схвалив проект залізниці з Києва до "Борисполя"

Будівництво сполучення розділили на два етапи.

Кабмін затвердив проект щодо організації пасажирського сполучення між Києвом та аеропортом "Бориспіль", який розрахований на 13,5 місяця і загальну вартість у понад 583 мільйони гривень.

Про це повідомляє Інтерфакс-Україна.

Так, із загальної вартості будівництва близько 428 мільйонів планують витратити на будівельні роботи, 37 - на обладнання, меблі та інвентар, 117 - на інші потреби.

Проект розбитий на два етапи. Під час першого, вартістю у майже 503 млн, ​планують, зокрема, побудувати 3,7 км залізничних шляхів, один новий зупинний пункт і залізничну естакаду довжиною 272 м упродовж півроку.

Крім того, передбачається будівництво комплексу із двох пасажирських платформ довжиною 120 м із відкритим пасажирським павільйоном і навісами в районі терміналу "D" аеропорту, а також відкритої галереї між пасажирським павільйоном і терміналом "D" довжиною 150 м.

Другий етап будівництва вартістю майже 80 млн передбачає зведення одного нового зупинного пункту і високої пасажирської платформи біля залізничної естакади довжиною 160 м. Цей етап планують завершити за 7,5 місяця.

Як зазначається, загальна довжина сполучення становитиме 37,4 км.

Нагадаємо, "Укрзалізниця" вже виконала майже 25% загального обсягу робіт із будівництва швидкісної лінії залізничного сполучення між Києвом та аеропортом "Бориспіль". Зокрема, розроблено проект будівництва залізничної гілки, проведені роботи із землевідведення, розпочато формування земляного полотна та технічна укладання решітки.

Відео З Києва до Борисполя можна буде дістатися за 35 хвилин та 80 гривень

Швидкісну залізничну лінію з Київського вокзалу до аеропорту Бориспіль уряд планує побудувати вже до 1 грудня цього року. Сьогодні журналістів покликали, аби показати, як виглядає будівництво за 6 місяців до запланованого дедлайну. 

З Києва до Борисполя можна буде дістатися за 35 хвилин та 80 гривень

Залиште свій коментар

Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин

Новини партнерів