Скільки людей прийшли на "дебати" з Порошенком: дані СБУ та поліції відрізняються втричі

Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин

Найбільші показники озвучив президент.

Дані про кількість глядачів на "дебатах" з кандидатом у президенти України та чинним главою держави Петром Порошенком у СБУ та поліції відрізняються втричі.

У Національній поліції стверджують, що у заході взяли участь 5 тисяч осіб.

"Національна поліція спільно з Національною гвардією забезпечили публічну безпеку під час проведення мирного зібрання громадян, на якому були присутні до 5 тисяч людей. Поліцейські забезпечили безпеку дорожнього руху, адже багато громадян рухалися і по проїжджій частині дороги. Правоохоронці й надалі посилено працюватимуть до закінчення масового заходу" - розповів заступник голови відомства Олександр Фацевич.

Натомість Служба безпеки України заявляє про 15 тисяч глядачів "дебатів" Порошенка.

"Службою безпеки України забезпечено антитерористичне супроводження заходів за участі президента України - кандидата у президенти України Петра Порошенка, які відбулися 14 квітня 2019 року. Участь у публічному виступі, який відбувся на НСК "Олімпійський", взяло близько 15 тисяч осіб", – йдеться у повідомленні спецслужби.

Але найбільші показники дає сам Петро Порошенко. За його даними, на зустріч із ним прийшли 20 тисяч українців.

ВідеоСелфі з прихильниками та безкоштовний концерт: Порошенко дав прес-конференцію на "Олімпійському"

Петро Порошенко - як і анонсував - прийшов сьогодні о 14:14 на стадіон "Олімпійський". Але не на трибуни, а під чашу стадіона, де і була облаштована сцена і куди не обіцяв прийти Володимир Зеленський. Там і зібралися прихильники чинного президента: їх на зустріч запросили заздалегідь.  

Селфі з прихильниками та безкоштовний концерт: Порошенко дав прес-конференцію на "Олімпійському"

 

Залиште свій коментар

Вибір редакції