Скільки українців підтримують введення військ НАТО до України: результати опитування

Скільки українців підтримують введення військ НАТО до України: результати опитування

Солдати британської армії / Фото: Associated Press

Дві третини українців підтримують введення військ західних союзників на територію України.

За результатами соціологічного дослідження, проведеного Центром Разумкова, майже 75% українців підтримують ідею введення військового контингенту західних держав-союзників на територію України для захисту від російського агресора.

Такі результати соціологічного дослідження оприлюднили експерти Центру Разумкова.

Майже більшість – 48,2% респондентів – підтримують введення до України військового контингенту західних держав-союзників. Скоріше підтримують таку ідею, оприлюднену нещодавно президентом Франції Еммануелем Макроном, 26,1% опитаних. 74,3%, тобто дві третини опитаних, "за" чи "скоріше за" залучення іноземних союзницьких військ для захисту України від агресора.

Категорично проти чи скоріше проти такого розвитку подій – 12,2% респондентів. Частка тих, хто не зміг визначитися на момент опитування, становила 13,4%.

Соціологи Центру Разумкова дослідили також, як українці оцінюють зовнішню політику української влади та міжнародну підтримку, яка є критичною в часи війни. Так, 70% респондентів підтримують зовнішню політику керівництва України, а не підтримують її лише 17%. Торік ця кількість становила 74% і 14% відповідно.

Опитування методом face-to-face проводилося на територіях, що контролюються урядом України та на яких не ведуться бойові дії. Загалом опитано 2000 респондентів віком від 18 років. Теоретична похибка вибірки не перевищує 2,3%. Водночас додаткові систематичні відхилення вибірки можуть бути зумовлені наслідками російської агресії, зокрема вимушеною евакуацією мільйонів громадян.

Нагадаємо, результати опитування соціологічної групи "Рейтинг" для Інституту досліджень Gallup International показали, що українці мають один з найнижчих рівнів страху перед ядерною загрозою.

Читайте також:

Підписуйтесь на наші канали у Telegram та Viber.

Повʼязані теми:

Наступна публікація