Скільки українців сподіваються, що 2024 рік буде кращим за попередній – соцопитування

Скільки українців сподіваються, що 2024 рік буде кращим за попередній – соцопитування

Прапор України / Фото: Unsplash

Українці розповіли про свої очікування щодо 2024 року.

26% українців очікують, що 2024 рік буде більш мирним за попередній, 33% респондентів вважають, що поточний рік буде більш неспокійним, ще 36% – переконані, що він не відрізнятиметься від 2023 року.   

Про це свідчать результати опитування, які провела соціологічна група "Рейтинг" спільно з інститутом досліджень Gallup International. У ньому взяли участь понад 40 тисяч респондентів з усього світу. 

"Україна також демонструє більш позитивні очікування щодо 2024 року порівняно з іншими країнами – кожен другий сподівається на кращий рік, ніж попередній", – зазначили соціологи.

Дослідження також показало, що жителі європейських країн вирізняються найнижчою вірою у позитивні зміни 2024 року. Зокрема, найнижчий рівень оптимізму у жителів Австрії, Польщі, Росії, Сербії, Болгарії, Італії і Боснії та Герцеговини – менше 25% громадян вірять у краще майбутнє. А найвищий – у мешканців Саудівської Аравії.

Загалом, близько 40% опитаних у всьому світі очікують кращого майбутнього року, близько 25% – очікують гіршого. Ще третина очікують такого ж року, як попередній.

Нагадаємо, опитування показало, як українці ставляться до виборів під час війни.

Читайте також:

Повʼязані теми:

Стаття з добірки новин:
Війна Росії проти України
Наступна публікація