Скільки українських солдатів гине?

У Міністерстві оборони спростовують інформацію про те, що в українській армії щороку гине до 80 солдатів.

Українська армія
УНІАН
Небезпека служби в армії та умови перебування в ній стали предметом передвиборчих дискусій.
У Міністерстві оборони спростовують інформацію про загибель щороку в українській армії до 80 солдатів.

Про це повідомляє УНІАН з посиланням на управління прес-служби Міноборони у зв’язку з появою інформації про те, що щороку в Україні від неякісного харчування та нестатутних відносин гине до 80 солдатів.

“Управління прес-служби Міністерства оборони України уповноважене заявити, що ця інформація не відповідає дійсності, а подібні заяви є свідченням повної некомпетентності про стан справ у Збройних cилах України, спробою ввести в оману українське суспільство, та образою військовослужбовців, яких такими заявами ховають заживо”, - наголошено в заяві.

Появу подібної інформації в Міноборони пов’язують з виборами. “У передвиборчий період лідери політичних партій і блоків все частіше спекулюють на проблемах Збройних сил України. У намаганні привернути увагу до своїх передвиборчих гасел вони обіцяють уже одразу після виборів всім квартири та грошове утримання на рівні найкращих зарубіжних армій, ідеться в заяві. 

Юлія Тимошенко
Архів
Про щорічну загибель близько 80 військовиків заявила Юлія Тимошенко.
За словами авторів заяви, “спекуляції політичних партій і блоків на темі турботи про життя, здоров’я військовослужбовців, їх соціальних гарантіях обурюють солдатів і офіцерів Збройних сил України”.

Як повідомили в Міноборони, за офіційними даними, за весь 2006 рік та 8 місяців 2007 року у Збройних cилах України загинув 31 військовик строкової служби, 10 із них - під час відпустки вдома.

Як відомо, 4 вересня лідерка БЮТ Юлія Тимошенко заявила, що щороку в Україні від поганого харчування, неякісного проживання та нестатутних відносин в армії гине до 80 солдатів. Вона також повідомила, що, за підрахунками БЮТ, ситуація дозволяє з 1 січня 2008 року скасувати строкову службу та з 2009 року запровадити професійну службу в армії.

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: