Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
Скінчилося пальне або заглух двигун: селяни розповіли про авіакатастрофу в полі на Сумщині

Літак упав у кукурудзу, немов підбитий.

На Сумщині розбився легкомоторний літак, пілот загинув. Він обробляв поля хімікатами і мав повернутися на базу о 9:00 ранку, але впав у кукурудзу, йдеться в сюжеті ТСН.19:30.

На місці трагедії працювали експерти та слідчі із Сум. Їх дивує, що при падінні літака на полі не лишилося сліду від глісади, що може свідчити про те, що літак фактично не знижувався, а різко впав. Офіційної версії того, що сталося, досі немає – лише припущення. "У слідства зараз є версія: оскільки тут проходить високовольтна лінія електропередач, ми викликали бригаду РЕМ, щоб зафіксували, чи є пошкодження лінії, чи немає. Ну, а друга версія – пілот не впорався з керуванням", - розповіла керівник Роменського відділу поліції Юлія Загамула.

ВідеоСлідчі розглядають версії падіння легкомоторного літака на Сумщині

Одномісний літак, що обробляв поля хімікатами мав повернутися на базу о 9 ранку, але не прилетів. Його кинулися шукати. Медики, що прибули на місце пригоди, лише констатували смерть пілота. Наразі слідчі досліджують місце пригоди, а також вивчають документацію пілота та агрофірми, що замовляла обробку полів. 

Слідчі розглядають версії падіння легкомоторного літака на Сумщині

Місцеві жителі розповідають, що бачили, як літак кружляв над полями, а потім десь зник. "Ото він літав і полетів далі на наші гусятники, і там він розвертався – ми почули тільки брррр і все, після того ми його вже не чули. Він на поворот увійшов і, каже дядько, то він упав. Ну, таке, як заглох його гвинт, і все. Таке відчуття, що йому не вистачило чи пального, чи щось", - розповів житель села Миколаївка Дмитро Даценко. Відомо, що загиблий із Миколаєва, йому 55 років, він вилітав із села Діброва за 30 кілометрів і не повернувся, як було заплановано. Правоохоронці припускають, що пілот одночасно був і власником повітряного судна. Обробляти поля йому замовила місцева агрофірма, представник якої коментувати будь-що відмовляється.

Наразі слідчі досліджують місце пригоди, а також вивчають документацію пілота та агрофірми, що замовляла обробку полів. Найближчим часом очікують на прибуття столичних фахівців з безпеки польотів, які і мають з’ясувати, що стало причиною трагедії.

Кореспорндент ТСН Оксана Солодовник 

Залиште свій коментар

Вибір редакції