Складаючи список радників, Янукович зробив орфографічну помилку

Під час складання списку майбутніх радників президент зробив помилку у слові "пропозиції".

Віктор Янукович
Українська правда
Орфографічна помилка президента
Президент Віктор Янукович припустився орфографічної помилки під час написання списку своїх майбутніх радників.

Президент помилився у заголовку списку, написавши слово пропозиції через літеру "і" - "пропозіції". Список помічників із 11 прізвищ Янукович склав на засіданні Верховної ради, перед призначенням Миколи Азарова прем’єром, і передав його голові своєї адміністрації Сергію Льовочкіну.

Так, серед прізвищ майбутніх радників фігурують: Олександр Кузьмук, якому спочатку пророкували посаду міністра оборони; депутати від Партії регіонів Сергій Тулуб, Михайло Папієв, Анатолій Кінах, Михайло Чечетов, Ярослав Сухий, Василь Хара, Леонід Кожара; Микола Джига; комуністка Катерина Самойлик.

Ще одне прізвище, зазначене у списку, написано нерозбірливо.

Нагадаємо, серед конфузів Януковича широко розголосу набув його вислів з приводу письменника Антона Чехова. Президент назва його "великим українським поетом".

Це був не перший літературний конфуз лідера ПР. Один з найвідоміших своїх "ляпів" він зробив у 2006 році в Одесі, коли назвав уродженку міста відому поетесу Анну Ахматову Анною Ахметовою.

На відкритті "Донбас-Арени" лідер ПР, цитуючи вірші, переплутав прізвище радянського поета Павла Безпощадного, назвавши його Павлом Безсмертним.

А виступаючи на одеській конференції Партії регіонів, Янукович переплутав прізвище діяча німецького робочого руху Августа Бебеля з прізвищем одеського письменника Ісаака Бабеля.

Нещодавно під час візиту до Брюсселя Янукович переплутав географічні назви європейських держав. Так, він назвав Косово Сербією та Чорногорією і переплутав Північну і Південну Осетії.

Читайте також:

Янукович осоромився в Брюсселі: сплутав усю географію (аудіо)

Янукович назвав Чехова "великим українським поетом"

Новий конфуз Януковича: розробка стратегії на минулий рік

Янукович переплутав Балаклею і Балаклаву

Янукович заспівав "а капела" в центрі Луганська

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: