Складено рейтинг областей України, які "потонули у смертних гріхах"

Найбільш гріховною областю України визнано Одещину, де мешкає найбільше "сріблолюбів". На Донеччині головним гріхом став гнів, а на Дніпропетровщині - хіть.

Тижневик "Контракти" склав рейтинг областей України, які "потонули у смертних гріхах". На першому місці опинилася Одещина, яка набрала 142 бали, найбільшу кількість з яких - за сріблолюбство (кількість офіційно зареєстрованих випадків хабарів).

Друге і третє місця розділили Донецька і Луганська області, які набрали однакову кількість балів -126. При цьому на Донеччині головним гріхом став гнів (кількість умисних вбивств та випадків навмисного нанесення тяжких тілесних ушкоджень), а на Луганщині – знову таки сріблолюбство.

На четвертому місці за гріховністю виявилася Дніпропетровська область (124 бали), де основними гріхами вважаються хіть (кількість випадків захворювань на гонорею і сифілісом на душу населення) та марнославство (кількість іменних номерних знаків авто на 100 тисяч мешканців).

П'яте місце отримала Сумська область з 123 балами, де грішать в основному смутком (кількість самогубств).

Щоб визначити найбільш гріховну область країни, журналісти використали статистичні дані 2009-2010 років. Статистику співвіднесли з сімома гріховними пристрастями, які виділяє православна церква. Окрім вищеперерахованих, це обжерливість (цей гріх редакція видання співвіднесла з кількістю людей з надмірною вагою) та гординя (її підраховували на основі відсотку щасливих людей за даними соціологічних досліджень).

При підрахунках областям за кожним показником привласнювався бал від 1 до 26. Чим яскравіше була виражена гріховна пристрасть, тим вищий бал отримувала область.

Читайте також:

У Росії звільнятимуть невінчаних працівників, щоб Бог дарував дощі

Чоловіки та жінки грішать по-різному

На Луганщині школярка скоїла суїцид після уроку християнської етики

Українці вважають себе нещаснішими, ніж росіяни

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: