Складено список найбезглуздіших "перлів" Лозінського

Екс-депутат Лозінський, якого звинувачують у вбивстві, періодично висловлює думки, які викликають у судовій залі подив і сміх.

Захищаючись у суді, колишній нардеп-бютівець Віктор Лозінський, якого звинувачують у вбивстві Валерія Олійника, іноді видає перли, які викликають у залі подив і сміх.

Наприклад, коли Лозінський говорив про нанизування на ніж конвоїрів, оборони в лісі і про те, що хотів підвезти Олійника і дати йому води. Про це пише газета "Сегодня".

Видання зібрало 8 найбезглуздіших висловлювань екс-бютівця, які він озвучує, сидячи в ґратами.

Про те, чому зупинив авто біля Олійника: "Можливо, йому потрібна була допомога - потрібно було підвезти або дати води напитися. Адже найближчий населений пункт був від цього місця далеченько".

Про перші слова Олійнику: "Після того як я запитав у нього "Ти хто?", він навів на мене пістолет і вистрілив".

Про бійку: "Я вибив револьвер, а він дістав ніж і почав завдавати ним удари. Лезо - довжиною 17 см, на нього можна двох конвоїрів нанизати".

Про опір: "Олійник, спотикаючись, зайшов у ліс, заліг за дерево - він зайняв оборону".

Про те, чи вважає себе винним: "Я вчинив тоді правильно, як і повинен був вчинити при затриманні озброєного злочинця. У нього було два пістолети та ніж".

Про мету перебування поблизу лісу 16.06.09: "Я люблю природу, а в той день ми поїхали подивитися на врожай і поговорити про справи в районі".

Про свою зброю: "Я з дитинства люблю полювання".

Про те, де переховувався до арешту: "Я не переховувався, а вільно пересувався по Україні, мене кілька разів зупиняли за порушення правил дорожнього руху. Мене ніхто до ладу не шукав".

Нагадаємо, що Лозінський звинувачується за 6 статтями Кримінального кодексу, одна з яких - стаття 115 (умисне вбивство), передбачає покарання позбавленням волі строком на 15 років або довічне ув'язнення.

Читайте також:

У справі Лозінського з'явилась молода симпатична білявка

Лозінський заперечив, що стріляв в Олійника

Подільника Лозінського слідчі катували подушкою

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: