Складено ТОП-100 найкращих готелів України

В Україні обрали сотню найкраших готелів, які зможуть прийняти наплив туристів під час проведення Євро-2012.

Напередодні чемпіонату з футболу Євро-2012 було складений список ТОП 100 кращих готелів України.

У середу 23 березня в Києві, в день відкриття XVII Міжнародної туристичної виставки UITT 2011 відбулася церемонія нагородження ста найкращих готелів України. Найбільш широко серед номінантів представлений Київ, Крим, Львівська, Закарпатська та Одеська області.

Найменше - по одному готелю на кожну - показали себе Житомирська, Миколаївська, Волинська, Кіровоградська, Луганська, Чернігівська, Херсонська і Рівненська області.

Премії вручаються громадською організацією - Асоціацією готелів і готельних об'єднань міст України, спільно з Радою з питань туризму і курортів. Єдиної державної структури, яка відповідає за рейтинг готелів України, немає.

Як зазначили організатори премії, звання "Найкращого готелю України" в цьому випадку має суто маркетингове значення: диплом як доказ можна використовувати в рекламі, в позиціонуванні, як доказ чужого визнання.

Тим часом український готельний бізнес гостро потребує стандартизації за світовим зразком, адже скоро очікується наплив туристів до Євро-2012, і у європейських мандрівників, які звикли довіряти кількості зірок на фасаді готелю, можуть залишитися неприємно здивованими.

На розгляді Верховної ради вже знаходиться законопроект, що ставить за мету навести порядок у рейтингу вітчизняних готелів.

"Законопроект пройшов перше читання, очікується друге, після якого, в разі позитивного голосування, буде введена обов'язкова "зірковість", - прокоментував ситуацію заступник голови Держслужби туризму і курортів України, президент Асоціації малих готелів і апартаментів України Дмитро Заруба.

За його словами, готелям будуть дані канікули від півроку до року, для того, щоб спокійно пройти процес отримання зірок.

"Плутанини і хаосу не повинно бути. Є готелі, які можуть трохи не дотягувати, їм потрібно інвестувати якісь кошти, для того, щоб вони могли підвищити свій рівень, якщо вони хочуть більше "зірок", - наголосив чиновник.

Нагадаємо, нещодавно начальник Головного управління архітектури міськадміністрації Сергій Целовальник пообіцяв до початку футбольного чемпіонату Євро-2012 здати в експлуатацію 53 готелі.

Читайте також:

Платіні: Євро-2012 в Україні - це, можливо, є помилкою

Україна витратить 18 мільярдів за рік на Євро-2012

До Євро-2012 у Києві побудують 53 готелі

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: