Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
"Склав/не склав": оприлюднили порогові бали із семи предметів ЗНО

Від загальної кількості осіб, які брали участь у тестуванні поріг «склав/не склав» подолали з української мови і літератури 86% осіб.

Ескпертна комісія Українського центру оцінювання якості освіти визначила порогові бали "склав/не склав" з ЗНО з української мови та літератури, математики, біології та іноземних мов.

Про це повідомляє прес-служба Українського центру оцінювання якості освіти.

"Члени експертної комісії після обговорення ухвалили рішення встановити пороговий бал з української мови і літератури, що відповідає 23 тестовим балам, з математики - 10 тестових балів, з біології - 22, з англійської, німецької, французької, іспанської мов - 19", - йдеться у повідомленні.

ВідеоМіністр освіти Лілія Гриневич прокоментувала скарги на аудіювання на ЗНО з англійської

Справжній галас спричинило цього року ЗНО з англійської, адже вперше в рамках оцінювання було проведено аудіювання. І саме якість його проведення обурила певну частину українців. Як прокоментувала цю ситуацію міністр освіти і науки Лілія Гриневич - дізнайтеся просто зараз. 

Міністр освіти Лілія Гриневич прокоментувала скарги на аудіювання на ЗНО з англійської

Від загальної кількості осіб, які брали участь у тестуванні з кожного з цих предметів, поріг «склав/не склав» подолали: з української мови і літератури 86% осіб; з математики 81%; з біології 92%; з англійської мови 87%; з німецької 82%; з французької 86%; з іспанської 88%.

Результати зовнішнього незалежного оцінювання з цих предметів буде розміщено на інформаційних сторінках 15 червня. Цього ж дня у розділі «Керівникам навчальних закладів» буде розміщено відомості результатів державної підсумкової атестації, проведеної у формі зовнішнього незалежного оцінювання.

Залиште свій коментар

Вибір редакції