"Скромний опозиціонер" Ляшко їздить на тюнінгованому суперджипі з мигалками

Один лише тюнинг на джипі народного депутата коштує понад 10 тисяч доларів. Загальна вартість позашляшовика Range Rover Vogue - понад мільйон гривень.

Олег Ляшко
Олег Ляшко
Один з лідерів БЮТ Олег Ляшко, який до обрання народним депутатом працював на скромній посаді газетного редактора, їздить на крутому позашляховику Range Rover Vogue вартістю понад 100 тисяч євро з незаконно встановленими спецсигналами.

Саме це авто з номерами ВР зафіксували журналісти одного сонячного дня неподалік Верховної Ради. Самого Ляшка у машині не було, проте дізнатися, хто є її власником, виявилося не складно. У базі ДАІ зафіксовано, що крута тачка оформлена на самого Олега Валерійовича Ляшка, пише видання "Таблоїд".

Як розповіли у салоні офіційного дилера Land Rover в Україні, такий позашляховик об'ємом двигуна 4,4 літри випускався до 2009-го року і коштував від 105 до 120 тисяч євро.

Але є всі підстави стверджувати, що ціна машини Ляшка ще більша. Адже його Range Rover "нафаршували" у крутому тюнінговому салоні Strut. На тюнінг вказує те, що на решітці радіатора замість значка Land Rover висить значок Strut.

У середньому тюнінг Strut Range Rover обходиться не менше ніж 10 тисяч доларів. Так, на сайті офіційного представника Strut в Україні тюнінг Land Rover Range Rover Carbon Windsor 2006-2009 коштує 82 тисячі гривень.

Крім тюнінгу, депутат вирішив незаконно "прикрутити" до свого авто спецсигнали, які дозволяють йому почуватися на дорозі VIP-персоною, пише видання.

Найцікавіше те, що проблискові маячки в Україні заборонені. Їх дозволено встановлювати виключно для підрозділів Державтоінспекції МВС та Управління державної охорони України. Отримати ж "мигалки" простому смертному майже нереально - потрібен дозвіл ДАІ. Адже проблискові маячки та номери ВР гарантують йому практично безперешкодний проїзд по території України.

Читайте також:

Син Луценка їздить на "скромному" ексклюзивному Hyundai

Литвин додатково витратить 611 тисяч на обслуговування своїх машин

Могильов таки віддасть свій Cadillac іншому міністру

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: