SkyUp виконає спеціальний рейс до Лондона для евакуації українців: подробиці

SkyUp виконає спеціальний рейс до Лондона для евакуації українців: подробиці

Фото: pixabay.com

Рейс вилетить із Києва о 13:30.

Авіакомпанія SkyUp Airlines здійснить 3 червня спеціальний рейс до Лондона. Заплановано, що літак вирушить із української столиці о 13:30.

Про це повідомляє посольство Великої Британії в Україні у Facebook.

У посольстві закликали українців, які хочуть купити квиток і мають постійне місце проживання у Великій Британії, подати документи в дипломатичне відомство до 31 травня. Для цього потрібно надати такі дані: ім’я, дату народження, номер паспорта і термін його закінчення, номер посвідки на проживання і термін її закінчення, копію посвідки на проживання, а також подробиці запланованого маршруту Великою Британією.

"Час польоту може змінитися в найкоротші терміни, тому потрібно стежити за можливим оновленням інформації авіакомпанією після придбання квитка. Пасажирам, які прибудуть до Великої Британії до 8 червня, не потрібно буде проходити 14-денну самоізоляцію", - йдеться в повідомленні посольства.

Крім того, наголошується, що остаточне рішення про надання в'їзду до Великої Британії ухвалюватимуть тамтешні прикордонники.

Нагадаємо, 24 травня до Варшави прибув перший чартерний рейс "МАУ" зі 178 українськими заробітчанами. Дозвіл на переліт було отримано у офіційних органів влади Польщі та України. Крім того, з усіма робітниками укладені довгострокові контракти на роботу, вони також забезпечені медичною страховкою.

Повернення до заробітків: як українці на карантині виїжджають до Польщі

Повернення до заробітків: як українці на карантині виїжджають до Польщі

Повʼязані теми:

Наступна публікація