Слауту й Мельника звільнять?

Янукович погрожує звільнити віце-прем'єр-міністра Слауту й міністра аграрної політики Мельника в разі їх нездатності протягом тижня нормалізувати ситуацію на ринку хліба.


Прем'єр-міністр Віктор Янукович загрожує звільнити віце-прем'єр-міністра Віктора Слауту й міністра аграрної політики Юрія Мельника в разі їх нездатності протягом тижня нормалізувати ситуацію на ринку хліба. 

Про це Янукович сказав, відкриваючи засідання Кабміну в середу. 

"Якщо ви не вплинете на наступному тижні на ситуацію, я порушу питання про ваше звільнення через тиждень", - сказав Янукович. 

Перед цим він звернувся з питанням до Слаути, Мельника й міністра економіки Анатолія Кінаха, чи є підстави для зростання цін на хліб, на що вони відповіли негативно.
 
Тоді прем'єр зажадав у них дати відповідь, чому ціни ростуть. 

Він доручив міністрові Кабміну Анатолію Толстоухову записати до протоколу його намір звільнити аграрний блок уряду в разі нездатності протягом тижня стабілізувати ціни на хліб. 

Янукович також заявив про намір на засіданні Ради національної безпеки й оборони офіційно порушити питання про поводження губернаторів, які, на його думку, з політичних мотивів дестабілізують цінову ситуацію в регіонах. 

Зокрема, він із критикою висловився на адресу Дніпропетровського губернатора Надії Деєвої, яка має намір піти у відпустку в той час, як у її регіоні ціни на хліб підвищилися на 20%. 

"Нехай бере сумку і йде", - сказав Янукович. 

Як повідомляло агентство, раніше прем'єр-міністр Віктор Янукович доручив Кінаху запобігти спекуляції на ринку хліба у зв'язку з посухою. 

Янукович обіцяв, що Кабмін не допустить подорожчання зерна через посуху.

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: