Слава Україні: тисячі військових тренують стройовий крок на заводі Антонова напередодні параду

Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин

Аеродром заводу Антонова дрижить від репетиції.

«Слава Україні!», - це гасло стане офіційним вітанням у Збройних силах. І вперше пролунає на параді до Дня Незалежності. Поки ж чотири з половиною тисячі військових наполегливо тренують стройовий крок на заводі Антонова. Щоп'ятниці - генеральна репетиція. Та перед цим, кожен військовий гарнізон проходить муштру окремо.

Йдеться в сюжеті ТСН.19:30.

На майдані Незалежності вони повинні пройти стройовим кроком з підняттям ноги не менше 20 стантиметрів.

Військові живуть в мобільному прикордонному загоні. Палатки та сосновий ліс їхній дім на цілий місяць. Тут і мобільна кухня, і літній душ, гирі, щоб форму тримати, і навіть зброя. Щоправда, видають її тільки під час тренувань.

Фотогалерея У параді до Дня незалежності України вперше візьмуть участь жінки-військові (12 фото)

Спільні репетиції всіх формувань в кожну п’ятницю, і так до Дня незалежності. Цього року парад обіцяє бути грандіозним. Військові покажуть не лише ідеальний стройовий крок, а ще й бойову техніку та нове озброєння. До свята може долучиться ще й військова авіація.

Нагадаємо, що у параді до Дня незалежності України вперше візьмуть участь жінки-військові

ВідеоУкраїнські військові готуються до параду до Дня Незалежності

Слава Україні! Це гасло стане офіційним вітанням у Збройних силах. І вперше пролунає на параді до Дня Незалежності. Поки ж чотири з половиною тисячі військових наполегливо тренують стройовий крок на заводі Антонова. Щоп'ятниці - генеральна репетиція. Та перед цим, кожен військовий гарнізон проходить муштру окремо. 

Українські військові готуються до параду до Дня Незалежності

Коресподенти ТСН Маріам Оганнисян, Олександр Шиян.

Вибір редакції