Слід готуватися до життя в холоді та темряві: FT про майбутні перспективи для українців 

Слід готуватися до життя в холоді та темряві: FT про майбутні перспективи для українців 

Відключення світла. / Фото: Associated Press

Окупанти завдали значних руйнувань об'єктам енергетики.

Потужні удари армії агресорки Росії завдали серйозних пошкоджень українській енергетиці. Тому до зими українці можуть проводити значну частину дня з відключеннями світла. 

Про це повідомляє видання Financial Time з посиланням на українських урядовців

За словами одного джерела, яке залишилося анонімним, 1 червня росіяни здійснили атаку на енергетику і вона була "руйнівна". Інший посадовець заявив: ймовірно, до зими українцям доведеться проводити значну частину дня без електрики.

Зазначається, що лише внаслідок суботнього обстрілу було втрачено 1,2 ГВт електроенергії. Крім того, на заході України була сильно пошкоджена інфраструктура, яка має важливе значення для транспортування газу з підземних сховищ.

"Ми повинні підготуватися до життя в холоді та темряві", - сказав один із чиновників, коментуючи те, якими будуть наступні місяці.

Інший чиновник, характеризуючи відключення світла, заявив, що "це наша нова норма".

Нагадаємо, член Комітету з питань енергетики та житлово-комунальних послуг Сергій Нагорняк прогнозує, що в майбутньому відключення світла можуть тривати по 10 годин. Взимку споживання електроенергії значно зросте. Підвищення тарифів на світло не врятує ситуацію. 

Читайте також: 

Підписуйтесь на наші канали у Telegram та Viber.

Повʼязані теми:

Наступна публікація