Слід Цушка загубився

Місце реабілітації Василя Цушка тримають у таємниці. ТСН вдалося поспілкуватися з лікарем, що оперував Цушка, і який каже: отруєння не було.

Слід головного міліціонера України загубився. Учора з’явилася інформація, що його оперували в лікарні Святого Бернварда в містечку Гільдесхайм у Німеччині. Але відомо про це стало лише по тому, як міністра перевели в іншу клініку – для реабілітації. В яку, – знову таємниця.

Лікаря Карл-Гайнріх Шольц цінують як класного кардіолога та як спеціаліста з лікування інфарктів. Саме він ремонтував серце Василя Цушка впродовж 5 днів та ночей. Подробиці Шольц замовчує – лікарська таємниця. Та про одне заявляє безапеляційно: дожного отруєння у Цушка не було.

Карл-Гайнріх Шольц, кардіолог: „Загалом, я не маю права щось розповідати стосовно хвороби. Однак коли у вас в країні ходять чутки про отруєння, то я заявляю: цей варіант ми стовідсотково відкидаємо.”

Пацієнта до Гільдесхайма в лікарню Святого Бернварда в четвер надвечір доправила карета "швидкої". Із ним приїхали українська лікарка-кардіолог, перекладач та охорона.

Йоахім Меллес, лікар: „Ми спочатку не знали, що це український міністр. Нам сказали, що до нас летить хворий пацієнт. А вже потім нам повідомили, що це український міністр.”

Після обстеження Шольц зробив пацієнту шунтування – щоб відновити кровопостачання ушкоджених тканин серця – так ухильно розповідає місцевий персонал. Лікували міністра у серцево-катетерній лабораторії. Його палата нагадувала готельний номер: окремий душ, щоденно свіжа білизна та рушники, небідне меню, газети та телевізор. Щоправда, українських новин міністр не дивився – беріг здоров’я.

Наступного дня в лікарні з’явилося двоє німецьких поліцейських, які цілодобово охороняли спокій пацієнта. З вибором клініки Цушку допомогло спеціальне агентство в Ганновері, яке утримує подружжя лікарів Фаберів, кажуть лікарі.

Йоахім Меллес, лікар: „Ми вже певний час працюємо разом. Так до нас потрапляють пацієнти з України або Росії. Для нас це дещо нова практика, ми не Баден-Баден чи відомі клініки в Берліні. Але ж ми значно дешевші.”

Палата та харчування обходилися міністру в 105 євро щоденно. Лікування оплачується окремо. У разі медичного втручання на серці йдеться щонайменше про десять тисяч євро.

Після лікування у клініці Святого Бернварда Василь Цушко перевівся до спеціальної реабілітаційної лікарні. Там він відпочиває та набирається сил. Місцеві лікарі певні: найближчим часом здоров’я українського міністра дозволить йому повернутися на роботу.

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: