Слідча комісія: Черновецький приховав податки на 100 млн.

Тимчасова слідча комісія ВР, яка розслідує діяльність київської влади вважає своїм завданням не допустити ще одного "хворого" на посаду мера столиці.

Леонід Черновецький
УНІАН
На сьогодні існує близько 200 повідомлень про порушення законів головою КМДА, які були направлені депутатами до Генпрокуратури, зокрема, це ухиляння Черновецьким від сплати податків на суму більше 100 млн. доларів.

Про це заявив голова Тимчасової слідчої комісії Верховної ради з питань розслідування обставин порушення Конституції й законів, прийняття протиправних рішень посадовими особами Київради, депутат від НУ-НС Кирило Куликов на прес-конференції.

В той же час він повідомив, що ТСК не буде розглядати можливість проведення позачергових виборів мера Києва.

"Пропозицій щодо проведення позачергових виборів у Києві не буде. Вибори будуть проведені у термін, який передбачений законодавством України", - зазначив Куликов.

В той же час Куликов повідомив, що попередній звіт тимчасової слідчої комісії з питань розслідування діяльності Черновецького буде оприлюднений в середині березня.

Він зазначив, що вже відбулося перше організаційне засідання комісії, до складу якої увійшло 11 депутатів з усіх парламентських фракцій. Куликов повідомив, що члени ТСК кожного тижня будуть надавати необхідну інформацію про стан розслідування діяльності голови КМДА.

"Те, що відбувається в КМДА – це екстраординарні події. Комісія повинна напрацювати зміни до законодавства, і комісія повинна вжити всі кроки для того, щоб подібні випадки не повторювалися в майбутньому… Завдання комісії – щоб інший хворий не прийшов на цю посаду ще раз, щоб Київ був тим містом, де громада чесно обирала свого мера, щоб цю посаду неможливо було купувати, щоб столиця виконувала свої обов'язки столиці", - зазначив він.

Він також додав, що комісії 23 лютого були передані 52 томи інформації, яку отримала свого часу тимчасова слідча комісія на чолі з віце-спікером ВР України Миколою Томенком, яка працювала протягом 2008 р.

Остаточний звіт ТСК, на думку нардепа, відбудеться в травні.

"Тоді ми вже будемо вирішувати, чи будемо продовжувати далі діяльність нашої ТСК", - заявив він.

За словами Куликова ТСК буде працювати постійно в стінах КМДА, де буде також відкрито гарячу телефонну лінію і буде вестися особистий прийом громадян.

Читайте також:

Ющенко викликав Черновецького на килим

Під київську мерію принесли опудало Черновецького і гречку

КМДА все одно зробить медицину платною. Лише назве це по-іншому

Черновецький готує "перевороти" у трьох районах Києва

ВідеоСлідча комісія: мер Києва приховав податки на 100 млн. дол

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: