Слідча комісія не знайшла корупції в українській ГТС

Богословська розповіла, що Тимчасова слідча комісія з розслідування роботи української ГТС у 2008-2009 не виявила корупційних схем в постачаннях газу до України.

Парламентська Тимчасова слідча комісія з розслідування роботи української ГТС у 2008-2009 роках не виявила корупційних схем в постачаннях газу до України.

Про це повідомила сьогодні голова комісії Інна Богословська. "Хоча остаточні висновки робити рано. Завтра ми плануємо заслуховувати керівника "Укртрансгазу" Ярослава Марчука і міністра палива і енергетики Юрія Продана. У нас, зокрема, є до нього питання – чому офіційна делегація Мінпаливенерго вилетіла на переговори до Брюсселю раніше, ніж був припинений транзит російського газу" - сказала вона.

Богословська також повідомила, що ТСК має намір заслуховувати всіх політиків, які раніше заявляли про наявність корупційних посередників.
Крім того, Богословська сказала, що в даний час в українській ГТС знаходиться 850-870 млн. куб. м газу, тоді як для відновлення її функціонування в нормальному режимі "необхідно, щоб в трубі був один мільярд кубометрів". "Цей (невистачаючий) газ можна узяти тільки за умови скорочення споживання" - додала вона.

Нагадаємо, ТСК була створена 13 січня. За рішенням депутатів, комісія мала надавати інформацію щодо розслідування функціонування ГТС і забезпечення газом споживачів та здійснювати парламентський контроль та реагування для термінового поновлення постачання газу споживачам України та забезпечення поновлення транзиту газу до Європи.

Читайте також:

Імпічмент Ющенку почався
Суд дозволив президенту і депутатам змінювати бюджет
Верховна рада почала розслідування газового конфлікту

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: