Слідча комісія ВР ініціює повторне проведенння аналізів Ющенка

Володимир Сівкович ініціює повторне проведенння аналізів у справі про отруєння екс- кандидата в президенти Ющенка.

Комісія Верховної ради з розслідування отруєння Віктора Ющенка ініціює повторне проведення аналізів глави держави.

"Рекомендувати Генпрокуратурі відібрати всі необхідні біологічні зразки Ющенка для аналізів і експертиз в Україні на базі сертифікованої лабораторії біоксинового центру Інституту гігієни і токсикології, і залучити за необхідності закордонних фахівців", - заявив голова комісії, депутат від фракції Партії регіонів Володимир Сівкович.

Також комісія просить Верховну раду рекомендувати Генпрокуратурі змінити склад слідчо-оперативної групи з розслідування отруєння екс-кандидата в президенти Ющенка і порушити кримінальну справу проти її нинішнього керівника Галини Климович за зловживання і порушення в ході розслідування цієї і попередньої справ.

Раніше Сівкович заявив, що ніякого отруєння Віктора Ющенка діоксином у 2004 році не булю. 

"Просто підібрали схожу форму на той зовнішній вигляд, який був у Ющенка, і приліпили його до діоксину, влаштували цю "дурку", від якої вся країна гикає і страждає. Більше того, всі правоохоронні органи змушують створювати цю брехню", - наголосив політик.

ТСК ВР раніше неодноразово заявляла про начебто фальсифікацію отруєння кандидата в президенти Ющенка у 2004 році. Комісія навіть запропонувала навмисно ввести президенту безпечну дозу діоксину напередодні публічної здачі крові

Читайте також:  

Березовський звинуватив Путіна в отруєнні Ющенка

Голова слідчої комісії ВР: отруєння Ющенка - це дурка

The Times: за отруєнням Ющенка стоїть влада Росії

У справі отруєння Ющенка "допитували" померлих люде

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: