Слідча комісія ВР: справу про отруєння Ющенка сфальсифіковано

Згідно з оприлюдненим звітом комісії, на даний момент у правоохоронних органів немає жодного доказу умисного отруєння Ющенка.

Володимир Сівкович
УНІАН
депутат від Партії регіонів Володимир Сівкович
Тимчасова слідча комісія (ТСК) Верховної ради з розслідування обставин отруєння кандидата в президенти Віктора Ющенка в 2004 році має докази того, що отруєння було сфальсифіковане. Про це 16 грудня заявив глава комісії, депутат від Партії регіонів Володимир Сівкович.

Згідно з оприлюдненим Сівковичем звітом комісії, на даний момент у правоохоронних органів немає жодного доказу умисного отруєння Віктора Ющенка. За словами депутата, комісія нібито знайшла докази зворотного - того, що отруєння насправді було сфальсифіковане.

Щодо самого факту отруєння, Сівкович поставив під сумнів результати експертиз, запропонувавши провести аналізи в Україні. Він запевнив, що у справі мала місце низка фальсифікацій.

Нагадаємо, ТСК ВР раніше неодноразово заявляла про фальсифікацію отруєння Ющенка у 2004 році. Нещодавно комісія запропонувала навмисно ввести президенту безпечну дозу діоксину напередодні публічної здачі крові.

На переконання представників комісії, така доза вже нібито була введена президенту для фальсифікації його отруєння. В той же час, факт фальсифікації категорично заперечили лікарі, які лікували президента, і Генеральна прокуратура.

Сам Ющенко нещодавно вкотре заявив, що його отруйники зараз перебувають у Росії, і звернувся до РФ із проханням видати цих людей Україні.

Читайте також:

Слідча комісія ВР ініціює повторне проведенння аналізів Ющенка

В отруєнні Ющенка звинуватили генерала ФСБ

У справі про отруєння Ющенка допитали екс-політтехнолога Януковича

Янукович відмовляється свідчити у справі отруєння Ющенка

ВідеоСівкович про отруєння Ющенка

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: