Слідчі чекають висновку експертів щодо загибелі студента у відділку міліції

Найближчим часом у розпорядження слідчих надійде висновок проведеної Головним бюро судово-медичної експертизи МОЗ щодо смерті судента Ігоря Індило.

У кримінальній справі, порушеній за фактом смерті в приміщенні Шевченківського райуправління міліції Києві студента Ігоря Індила, виконані всі можливі на даний час слідчі дії щодо з'ясування обставин події. Про це йдеться в повідомленні прес-служби Прокуратури Києва.

"Найближчим часом у розпорядження слідчих надійде висновок проведеної Головним бюро судово-медичної експертизи МОЗ щодо механізму, часу і можливого способу отримання потерпілим смертельних тілесних ушкоджень тощо, після оцінки якого в сукупності з іншими зібраними доказами будуть визначені шляхи вирішення справи", йдеться в повідомленні.

Прес-служба прокуратури обіцяє, що і надалі інформуватиме громадськість про хід та результати розслідування цієї події.

Як повідомлялося, в одному з гуртожитків Києва дільничний міліціонер забрав студента в районний відділ міліції Шевченківського району, а на ранок батькам запропонували забрати тіло хлопця з моргу.

Згодом міліція заявила, що студент загинув у Шевченківському районному відділенні міліції в столиці через те, що впав, перебуваючи у нетверезому стані.

28 травня прокуратура Шевченківського району Києва порушила кримінальну справу за фактом перевищення службових повноважень працівниками Шевченківського райуправління міліції столиці, в якому загинув Індило.

Згодом прокуратура отримала висновок експертизи. Він полягав у тому, що незважаючи на величезну кількість саден і синців, смертельну травму хлопець одержав після контакту з тупим предметом (яким саме, точного визначення немає) за 8-11 годин до смерті.

Читайте також:

У справі про смерть студента в міліції призначена нова експертиза

У справі про загибель студента в райвідділку міліції проведуть повторну експертизу

Смерть студента в райвідділку міліції зафіксувала відеокамера

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: