Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
Слідчі майже шість годин обшукували кабінет першого заступника глави ДПСУ

Також багато часу прокуратура приділила кабінету одного з начальників департаментів.

До апарату Держприкордонслужби України сьогодні зранку завітали представники головної військової прокуратури та корпусу оперативно-раптової дії КОРД.

Візит пов'язаний зі справою контрабанди лісу на Закарпатті. Як стало відомо ТСН, нібито під час облаштування Чопської прикордонної зони було вирубано 30 кілометрів лісу цінних порід і вивезено в Словаччину. Хоча, за планом облаштування кордону, вирубка лісу не передбачалася.

Майже шість годин оперативники військової прокуратури провели у кабінетах першого заступника голови Держприкордонслужби Василя Серватюка та в одного з керівників департаментів. Вилучили кілька стосів документів, від коментарів пресі утримались.

Натомість речник Держприкордонслужби Олег Слободян заявив, що силовики увірвалися до їхнього офісу показово, розтрощили двері та навмисне влаштували шоу.

"Це все схоже на постановочне шоу, тому що по-перше у слідчих не було ніякої необхідності так діяти. У них були перепустки, вони могли вільно війти. Ця группа приїхала у супроводі журналістів. Тобто вони хотіли публічності, а це вчергове вказує на певний популізм даної акції", - заявив Слободян.

ГПУ повідомила, що в цій справі вже є перші четверо підозрюваних, яким винесено запобіжні заходи.

Відео В офісах прикордонної служби України йдуть обшуки

Залиште свій коментар

Вибір редакції