Слідчі покінчили зі справою Тимошенко і висунули їй нове обвинувачення

Кримінальні справи по сплаті пенсій і "швидких" для сільської місцевості слідчі об'єднали в одну справу і пред’явили Тимошенко нове обвинувачення. Досудове слідство завершено.

Слідчі об'єднали дві кримінальні справи проти Юлії Тимошенко в одну, пред'явивши нове обвинувачення. Досудове слідство завершено і всі матеріали передано Тимошенко для ознайомлення.

Про це Тимошенко заявила журналістам після чергового допиту у Генпрокуратурі в понеділок.

"Усе, що у них було по сплаті пенсій і спеціалізованим машинам для сільської медицини, вони об'єднали справу, вже втретє пред'явили мені обвинувачення по пенсіям, і вдруге – по машинам сільської медицини", - сказала вона.

"Після пред'явлення об'єднаного обвинувачення вони за дві години пред'явили експертизи, допитали, обвинувачення пред'явили і тут же закрили досудове слідство", - повідомила екс-прем'єр-міністр.

За словами Тимошенко, "більше в світі ніде таких прикладів немає, щоб за дві години проводили всі слідчі дії і зразу закривали досудове слідство і пред'являли матеріали для ознайомлення". "Це говорить про те, що судити будуть сталінськими "трійками", - вважає вона.

За словами Тимошенко, слідчі поки не надали їй графік ознайомлення з матеріалами об'єднаної справи. "Я думаю, що для цього у них буде окремий виклик до прокуратури", - припустила вона.

Тимошенко також повідомила, що, згідно з матеріалами справи, Інститут держави і права ім. Корецького відмовив Генпрокуратурі у проведенні експертизи.

"Вони не захотіли освячувати їхню махрову неправду і не захотіли брати участь у політичних репресіях. Приємно, що не всіх в нашій країні можна зламати", - зазначила вона і подякувала співробітникам цього інституту.

Нагадаємо, раніше щодо Юлії Тимошенко було порушено дві кримінальні справи: за нецільове використання коштів, отриманих в рамках Кіотського протоколу і за закупівлю для потреб сільської медицини автомобілів "Опель Комбо", які, за висновками експертів, не відповідають положенням національного стандарту і не пристосовані для транспортування хворих на ношах.

В даний час відносно Тимошенко діє запобіжний захід у вигляді підписки про невиїзд.

Читайте також:

Тимошенко заявила, що з неї вимагають викуп за родичів її соратників

Росія може відновити кримінальні справи проти Тимошенко

Тимошенко заявила, що за нею постійно стежать з десяти автомобілів

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: