Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
Слідчі РФ звинуватили "невстановлених осіб" серед українських силовиків у викраденнях росіян

Росіян буцімто викрадали для подальшого обміну на українських військовослужбовців.

Слідчим комітетом Росії стосовно невстановлених осіб з числа керівництва і співробітників силових структур України порушено кримінальну справу за організацію злочинного співтовариства, викрадення і торгівлю людьми.

Про це повідомляє слідчий комітет РФ.

За даними слідства, в період з початку бойових дій на Донбасі, тобто з квітня 2014 року "невстановлені особи з числа вищого керівництва силових структур України, використовуючи свої владні та розпорядчі повноваження, створили організоване злочинне співтовариство з метою скоєння особливо тяжких злочинів - викрадення і подальшої торгівлі людьми для отримання іншої матеріальної вигоди".

До складу угрупування, за інформацією комітету, залучили співробітників з регіональних управлінь силових структур.

"Об'єктами злочинних посягань...стали громадяни Російської Федерації. При цьому загальний принцип здійснення злочинів полягав в їх незаконному кримінальному переслідуванні і умовному засудженні, а потім викраденні і незаконному утриманні з метою обміну на українських військовослужбовців, що потрапили в полон до представників самопроголошених Донецької і Луганської народних республік", - йдеться у повідомленні.

Нагадаємо, Грицак спростував чутки про таємні тюрми СБУ. Служба безпеки України має інформацію про місцезнаходження 57 полонених терористами "ДНР" і "ЛНР" українців. Заручники перебувають на території окупованих районів Донецької і Луганської областей.

Залиште свій коментар

Вибір редакції