Луценку запропонували свідчити проти Тимошенко в обмін на виправдання

Луценку пропонували дати свідчення проти Тимошенко, що дозволило б виправдати екс-міністра в одному з пунктів кримінальної справи проти нього.

Екс-міністру внутршніх справ Юрію Луценку слідчі запропонували дати свідчення, що відзначення Дня міліції було ініціативою тодішнього прем'єра Юлій Тимошенко, обіцяючи, що він стане свідком, а не звинуваченим.

"Моя відповідь була очікуваною і нецензурною", - сказав Луценко.

Як відомо, слідство вважає, що Луценко завдав збитків державі в результаті святкування Дня міліції в 2008 і 2009 роках. Це є одним із пунктів кримінальної справи, порушеної проти нього.

Водночас Луценко впевнений, що виграє справу у Європейському суді з прав людини.

"Є останній гіркий жарт: найсправедливіший український суд – Європейський суд з прав людини. Мою скаргу щодо незаконного затримання й арешту він прийняв до пріоритетного провадження. Я певен, рішення буде на мою користь", - сказав Луценко.

"На жаль, це стане черговим підтвердженням використання вітчизняного правосуддя для політичних репресій", - додав він.

На думку Луценка, "щоб трохи пом'якшити ситуацію, у президента й ГПУ є цілковита можливість будь-якої миті визнати очевидне беззаконня" і звільнити його на поруки або підписку про невиїзд.

"Але почуття помсти поки що затьмарює їм розум", - зазначив Луценко.

На питання, чи має він намір притягнути до кримінальної відповідальності тих, хто доклався до його ув'язнення, Луценко відповів, що вимагатиме відповідальності "і їхньої, і суддів за грубі порушення закону та Конституції".

"І не тому, що мене дістав п'ятимісячний арешт. А тому, що слідчі, крім незаконних дій, іще й підло брешуть та чинять тиск на рідних. Це вже не стрілочники, це "шістки"-ентузіасти. Крім того, затверджували незаконні рішення високі чини ГПУ. Прийде час і їх ставити на місце", - сказав Луценко.

Нагадаємо, 8 травня Європейський суд з прав людини почав розглядати позов Луценка. Суд відправив запит уряду України.

Аналітика по темі:

Обиженный Могилев мстит Луценко за старые дела

Читайте також:

Депутати вирішили скинутися на заставу за Луценка

Лікарі виявили у Луценка нові хвороби, але він продовжить голодування

Дружина Луценка: Юра майже не встає і ледь розмовляє

У ГПУ голодування Луценка розцінили як тиск на слідство

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: