Слідчих СБУ не пустили до "Укртрансгазу"

Співробітники СБУ залишили прохідну "Укртрансгазу", а ще через п'ять хвилин будівлю покинула група бютівців.

Слідчих СБУ не пустили до "Укртрансгазу"
Слідчих СБУ не пустили до "Укртрансгазу"
Слідчі СБУ не змогли пройти до будівлі "Укртрансгазу" - дочірньої компанії НАК "Нафтогаз України", після чого залишили прохідну компанії.

Керівник слідчої групи, полковник СБУ Станіслав Резонюк склав протокол за участі понятих про неможливість проводити слідчі дії у зв'язку з недопуском співробітників СБУ до "Укртрансгазу". У СБУ заявили, що дії проводяться в рамках кримінальної справи, порушеної по факту привласнення 6,3 млрд. кубометрів газу посадовцями "Нафтогазу". У СБУ підкреслили, що слідчі діють виключно в рамках чинного законодавства.

Після невдалих спроб пройти в будівлю співробітники СБУ покинули прохідну "Укртрансгазу", а ще через за п'ять хвилин будівлю покинула група депутатів фракції БЮТ.

Керівник юридичного департаменту "Нафтогазу" України Сергій Давиденко повідомив, що дії співробітників СБУ порушують постанову Шевченківського районного суду про припинення слідчих дій.

За словами його заступника Лариси Колесник, слідчому було вчора направлено постанову суду, але разом з тим співробітників НАК продовжують викликати на допити.

Нагадаємо, вчора, 4 березня, працівники СБУ провели слідчі дії в приміщенні "Нафтогазу України". Обшук будівлі компанії завершився скандалом.

Представники "Нафтогазу" заявили, що СБУшники хочуть вилучити в неї оригінали угод з Росією про поставки і транзит газу. Крім того, представники Блоку Тимошенко звинуватили Службу безпеки та президента Ющенка у силовому захопленні енергетичної компанії. Віце-прем'єр Олександр Турчинов всі звинувачення адресував особисто президенту.

Крім того, вчора Шевченківський райсуд Києва призупинив слідчі дії щодо кримінальної справи проти "Нафтогазу", а отже, СБУ не має права проводити обшуки та вилучення документів у газових компаніях.

У свою чергу, СБУ заявила, що проводила в приміщенні "Нафтогазу" звичайні слідчі дії, пов'язані зі справою про заволодіння працівниками компанії транзитним газом. Підтримку діям Служби безпеки висловив і президент Ющенко.

Читайте також:

СБУ намагається обшукати приміщення "Укртрансгазу"

Ющенко підтримав СБУ у справі проти "Нафтогазу"

Захоплення "Нафтогазу": хроніка подій у фотографіях

БЮТ: бійців "Альфи" будемо стусанами виганяти

ВідеоСБУ в "Укртрансгазі"

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: