Слідчий ГПУ: Шуфрич спотворив мої слова, але судитися з клоунами нема часу

Донський стверджує, що Шуфрич вирвав слова з контексту про те, що він намагався створити враження причетності Жванії до отруєння Ющенка.

Член слідчої групи Генпрокуратури з розслідування справи про отруєння Віктора Ющенка Олексій Донський звинувачує члена Партії регіонів Нестора Шуфрича у брехні і спотворенні фактів.

Так він прокоментував слова Шуфрича про те, що "Донський в судовому засіданні в Печерському райсуді Києва визнав, що намагався створити враження причетності Жванії до отруєння замість того, щоб шукати докази".

Донський стверджує: "У моєму судовому виступі йшлося тільки про те, що мої публічні коментарі відносно Жванії та наступне за ними інтерв'ю Пукшина були тотожні за своїм змістом. І в суді я лише підкреслив, що у своїх коментарях бажав донести до кожного саме те, що, виходячи з інтерв'ю Пукшина, зрозумів він", - додає слідчий.

Натомість, за словами Донського, "Шуфрич, вирвавши частину відповіді із загального контексту та відокремивши від поставленого на суді питання, повністю спотворив її, свідомо надавши зовсім іншого змісту".

"Висловлювання Шуфрича про те, що я "вимагав і вибивав свідчення на своє керівництво" певно слід розуміти як продовження раніше направленої ним до Генпрокуратури скарги, в якій він обвинувачував мене у вимаганні "надання завідомо недостовірних показів у вигляді повідомлення слідчому компрометуючих матеріалів на колишнього голову Адміністрації президента Віктора Медведчука", - додав слідчий.

Донський заявляє, що "якби сприймав Шуфрича всерйоз, йому б довелося доводити свої слова або власну адекватність в суді". "Але в мене не має ні часу, ні бажання судитись з безвідповідальними клоунами від політики", - додав слідчий.

Донський вважає, що "дії осіб, які управляють Шуфричем та йому подібними, є прямим наслідком переляку таких осіб, обумовленого активністю слідчої групи у справі про посягання на життя Ющенка".

Крім того, на думку слідчого, вони "свідчать про вірність обраних слідством заходів та засобів для розкриття й розслідування злочину, а також про перспективність версії, що у теперішній час відпрацьовується".

Донський сподівається, що "тимчасова слідча комісія, створена для з'ясування причин тривалого розслідування даної кримінальної справи, розпочне з'ясовувати такі причини з народних депутатів, що, зловживаючи депутатським статусом, не з'являються на допити".

Нагадаємо, 19 березня 2009 року на засіданні Печерського райсуду Києва Донський заявив, що свідомо "створював враження" причетності Давида Жванії до отруєння Віктора Ющенка.

23 липня Жванія був викликаний до Генпрокуратури на допит у справі про отруєння Ющенка, але пішов, не давши свідчень.

Після цього Донськой заявив, що Жванія дав слідству додаткові підстави вважати, що або він обізнаний про подробиці отруєння і чогось чи когось боїться, або його дії свідчать про причетність до даного злочину.

Читайте також:

Жванію остаточно визнали громадянином України

Лікар Ющенка підтвердив, що президент здоровий, як скеля

ГПУ свідомо "створила враження" причетності Жванії до отруєння Ющенка

Янукович відмовляється свідчити у справі отруєння Ющенка

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: