Слідчим з допомогою журналістів вдалося втримати грабіжників під вартою

Слідчі і потерпілі побоювалися, що суд міг відпустити обвинувачуваних.

До журналістів ТСН звернулися слідчі, разом із жертвами серії гучних нападів у Києві.

Нагадаємо, упродовж кількох років у столиці банда злочинців вистежувала і грабувала бізнесменів, які перевозили великі суми грошей.

У мить зловмисники багатіли на сотні тисяч гривень. За кілька років роботи - жодного "порожнього" нападу. На банду працювали серйозні інформатори. Грабіжники завжди знали - хто, де, і о котрій годині перевозитимуть великі суми грошей - розповідають слідчі.

"ЇЇ ватажок і фактичний організатор був колишнім працівником силових структур Грузії і мав чималий досвід оперативної роботи. Після чого він отримав певні кримінальні навики і створив банду", - розповідає Ігор, оперативний співробітник Шевченківського РУ МВС у м. Києві.

Він не показує обличчя, бо стверджує - на слідство тиснуть. Частина банди - досі на волі, використовує увесь ресурс - аби вплинути на перебіг справи. Саме тому слідчі і звернулися до преси по допомогу. Хоча все одно - тримають язика за зубами.

Поза камерою співробітник міліції зізнається - йому пропонують до мільйона доларів, аби справу зам'яли. Про дзвінки з погрозами натомість розповідає адвокат потерпілих.

"Викрадено було і відібрано у мешканців понад трьох з половиною мільйонів гривень. Їм дзвонять і погрожують. Їм і членам їх сімей, щоб змінили свідчення", - Розповідає Полікарп Гагай, адвокат потерпілих.

І слідчі, і потерпілі - серйозно занепокоєні. За їхньою інформацією, сьогодні вранці суд мав відпустити підозрюваних на волю.

Урешті, побоювання не справдилися. Суд постановив - підозрюваних залишити під вартою ще на кілька місяців. Тим часом адвокат обвинувачуваних розповідає свою версію, чому нервують опоненти. Каже, правоохоронцям - є що приховувати. Свідчення в його підзахисного - вибивають кулаками.

"Працівники одного з територіальних підрозділів Київської міліції з метою змусити його себе оговорити – застосували катування", - розповідає Володимир Шевчук адвокат обвинувачуваного.

Ось - офіційний документ. Довідка від лікаря. Затриманий чоловік провів у шпиталі сорок п'ять днів зі струсом мозку - після одного з допитів у СІЗО. Не витримують критики і дії слідчих, каже адвокат.

І це за потерпілими, а не за його клієнтом, - каже адвокат - стоять впливові люди. Вони, мовляв, хочуть якомога швидше покінчити з резонансною справою. Адже в ній - задіяні великі гроші.

Разом із тим, звертає на себе інший цікавий факт. За неофіційною інформацією, потерпілі в цьому епізоді - навіть не звернулися в міліцію. Бо ж - знову таки, за інформацією неофіційною, не хотіли "світити" перед державою мільйонні прибутки.

Детальніше - дивіться у сюжеті ТСН.

Читайте також:

Українські хакери "обчистили" банк США на 415 тисяч доларів

Фальшиві ДАІшники збирали данину на дніпропетровських дорогах

В Україні побільшало жертв фінансових пірамід

До України повертаються квартирні аферисти

ВідеоЖурналісти і слідчі домоглися арешту грабіжників

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: