Слідчий ГПУ не обмежував Тимошенко у часі для ознайомлення зі справою

Як повідомляють у Генпрокуратурі, слідчий лише припустив, що ознайомлення з 14 томами матеріалами справи може зайняти тиждень.

Слідчий Генпрокуратури не встановлював екс-прем'єру Юлії Тимошенко терміни для ознайомлення з матеріалами кримінальної справи щодо газових контрактів. Про це заявив керівник прес-служби Генпрокуратури Юрій Бойченко.

Раніше в середу, 25 травня, Тимошенко заявила, що Генпрокуратура обмежує її право на ознайомлення з матеріалами порушеної проти неї кримінальної справи. У свою чергу її захисник Сергій Власенко повідомив, що слідчий висловився про можливість ознайомлення з усіма 14 томами кримінальної справи протягом тижня.

"Слідчий не обмежував у часі для ознайомлення з матеріалами кримінальної справи Тимошенко і її захисника Сергія Власенко", - сказав Бойченко.

Він підкреслив, що слідчий лише припустив, що це може бути тиждень, виходячи з практики.

"Це припущення. Це не означає обмеження в часі", - зазначив керівник прес-служби Генпрокуратури.

У той же час Бойченко сказав, що якщо Тимошенко буде затягувати процес ознайомлення, то слідчий має право звернутися до суду з поданням встановити кінцеву дату ознайомлення з матеріалами справи.

"Це передбачено частиною 7 статті 218 Кримінально-процесуального кодексу", - додав він.

Як повідомлялося, Тимошенко згідно із законодавством зобов'язана приходити до слідчого для ознайомлення з матеріалами кримінальної справи.

Читайте також:

Ситуацію з Тимошенко розглянуть у ПАРЄ

Тимошенко не дозволили покидати межі Києва

Тимошенко: влітку влада поставить "жирний хрест" на опозиції

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: