Слідчий ГПУ звинуватив Тимошенко у збитках державі на 3,6 млрд грн

Слідчий ГПУ звинуватив Тимошенко у розповсюдженні неправдивої інформації, щоб уникнути від кримінальної відповідальності за скоєний злочин.

Прес-служба Генпрокуратури розповсюдила заяву старшого слідчого ГПУ Олександра Нечвоглоди, в якій він звинувачує екс-прем'єр-міністра Юлію Тимошенко у завданих державі збитках на суму 3,6 млрд грн.

Слідчий звинуватив Тимошенко у розповсюдженні неправдивої інформації з метою "уникнення від кримінальної відповідальності за скоєний злочин, яким Україні завдано шкоди на суму 3,6 млрд грн".

Нечвоглод нагадав, що справу про газові контракти з Росією порушено 11 квітня і слідство повинно бути завершено в двохмісячний строк. Але на думку слідчого, Тимошенко навмисне його затягує.

Слідчий ГПУ офіційно звернувся до Тимошенко "з вимогою разом із захисником прибути о 10 годині 19 травня 2011 року до Головного управління з розслідування особливо важливих справ Генеральної прокуратури України для участі у проведенні невідкладних слідчих дій, для завершення слідства"

Нагадаємо, 16 травня Тимошенко передала до Печерського райсуду Києва заяву, в якій просить винести окреме рішення про порушення кримінальної справи проти слідчого Генпрокуратури Олександра Нечволоди, який ухвалив постанову про порушення проти неї справи..

Читайте також:

Печерський суд визнав законним кримінальне переслідування Тимошенко

Тимошенко вимагає посадити її слідчого

Тимошенко погрожує Генпрокуратурі міжнародними судами

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: