Слідчий комітет РФ порушив кримінальну справу за фактом аварії судна біля берегів окупованого Криму

Наглядові служби мають намір з'ясувати, чи був у належному стані суховантаж перед виходом в море.

Південне слідче управління на транспорті Слідчого комітету Росії порушило кримінальну справу за фактом аварії судна "Герої Арсеналу" в Керченській протоці.

Про це повідомляє РБК.

Кримінальна справа порушена за ст.263 Кримінального кодексу РФ (порушення правил безпеки руху та експлуатації залізничного, повітряного, морського та внутрішнього водного транспорту).

Своєю чергою, джерело "Интерфакс-Россия" повідомило, що наглядові служби мають намір з'ясувати, чи був у належному стані суховантаж перед виходом в море. За його словами, судно могло мати зауваження щодо технічного стану, проте з'ясувати це буде можливо після перевірки всіх документів. 

Раніше повідомлялося, що поблизу Керченської протоки затонуло вантажне судно "Герої Арсеналу". Сигнал SOS корабель подав близько 3 години ночі. Тоді ж він і зник із радарів. Ймовірною причиною аварії є шторм, який уночі досягав 3-х балів. 

Пізніше з'явилася інформація, що на борту "Герої Арсеналу" перебували 9 українців. Семеро осіб зникли безвісти. 

Усього на борту судна було 12 осіб: двоє росіян, дев'ятеро українців і один грузин. У район катастрофи направлено кілька рятувальних суден і авіація. Одного моряка вже вдалося врятувати, ще чотирьох готуються підняти на борт. 

Залиште свій коментар