Слідчий у справі Гонгадзе спробував піти у відставку

Слідчий, який вів справу Георгія Гонгадзе, подав рапорт про відставку, а потім забрав.

Старший слідчий з особливо важливих справ Генпрокуратури Олександр Харченко, який вів справу Георгія Гонгадзе, подав рапорт про відставку.

Про це повідомляють джерела "Української правди".

Така інформація була підтверджена станом на вечір вівторка. Проте у середу зранку ті ж джерела повідомили про те, що слідчий забрав свій рапорт.

Як відомо, Харченко приймав рішення про відмову у порушенні кримінальної справи стосовно Володимира Литвина та Леоніда Кучми. Також раніше повідомлялося про рішення заступника генпрокурора Ріната Кузьміна про продовження слідства у справі Гонгадзе.

Нагадаємо, досудове слідство у справі про вбивство журналіста Георгія Гонгадзе фактично завершене. Генпрокуратура назвала замовника злочину та заявила про завершення слідства у справі головного обвинувачуваного у вбивстві - Олексія Пукача.

За офіційною інформацією Генпрокуратури, встановлено, що замовником вбивства журналіста був тодішній міністр внутрішніх справ, нині покійний Юрій Кравченко. Справу про замовника вбивства журналіста закрито у зв'язку з його смертю (у 2005 році Кравченко був знайдений мертвий із двома вогнепальними пораненнями, офіційна причина смерті - самогубство).

Крім того, 7 вересня завершилося досудове слідство по кримінальній справі по генералу Пукачу, який обвинувачується у виконанні вбивства журналіста. 15 вересня потерпілі зможуть приступити до ознайомлення з матеріалами досудового слідства. Родичі Гонгадзе та їхній адвокат не повірили висновкам ГПУ. Зокрема, мати журналіста Леся Гонгадзе заявила, що Генпрокуратура замітає сліди своєї бездіяльності.

Читайте також:

Мати Гонгадзе просить захистити її від ГПУ

Оприлюднено висновки слідства у справі Пукача

Литвин: слідство підтвердило мою непричетність до справи Гонгадзе

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: