Сліди побиття, фейкове відео та гроші від криміналітету: з’явилися нові подробиці смерті мера Кривого Рогу

Автор
Марія БойкоМарія Бойко
Дата публікації
Перегляди
19к
Поділитись:
WhatsApp
Viber
Сліди побиття, фейкове відео та гроші від криміналітету: з’явилися нові подробиці смерті мера Кривого Рогу

Депутатка міськради заявила, що місцеві поліцейські не оглядали тіла аж поки не приїхали правоохоронці зі столиці. 

На тілі загиблого міського голови Кривого Рогу Костянтина Павлова були ознаки насильства, які нагадують сліди від побиття.  

Про це у коментарі "Сьогодні" сказала депутатка міської ради Кривого Рогу Вікторія Третяк. 

Депутатка заявила, що на фото покійного Костянтина Павлова, які їм показали, були сліди від удару рукою або кулаком. Вікторія Третяк також сказала, що місцеві поліцейські не оглядали тіла аж поки не приїхали правоохоронці зі столиці. 

"Не стало речей, які там були – його електронна сигарета, сама зброя лежала вже по-іншому. На питання, чому сорочка розірвана на грудній частині – якщо придивитися на фото, там є маленька дірочка, саме від пострілу. А знизу – діра, яка могла бути, якщо смикнути і розірвати", – додала Третяк.

Також депутатка припускає, що відео із камер спостережень, яке опублікували в Мережі, може бути фейковим, оскільки є багато підозрілих моментів, зокрема те, що на відео міський голова вчиняє самогубство без шкарпеток, тоді як його труп знайшли вже у шкарпетках. Також нібито якість відео дуже погана і це попри те, що Павлов недавно встановив нові камери спостереження. 

Джерела видання в МВС та Нацполіції Дніпропетровської області повідомили, що правоохоронці уже знають причини самогубства мера Кривого Рогу, їм відомо з ким він переписувався у день трагедії та є повне відео із камер спостережень. 

"Павлов брав участь в місцевих виборах 2020 року, на фінансування своєї виборчої кампанії ймовірно залучав кошти зокрема кримінальних структур, які не зміг повернути. Ймовірно слідство припускає, що саме це стало причиною суїциду", - повідомило видання. 

Нагадаємо, на відео про загибель мера Кривого Рогу помітили дивну деталь

Новини України: загибель мера Кривого Рогу – слідство розглядає три версії

Новини України: загибель мера Кривого Рогу – слідство розглядає три версії

Повʼязані теми:

Стаття з добірки новин:
Смерть мера Кривого Рогу Костянтина Павлова
Дата публікації
Перегляди
19к
Поділитись:
WhatsApp
Viber
Наступна публікація