Слідком РФ порушив справи після протестів біля російських дипустанов в Україні

Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин

У Слідкомі кажуть, що на дипломатичні будівлі скоїли напади радикально налаштовані особи.

Головним слідчим управлінням Слідчого комітету Росії порушено дві кримінальні справи через напади в Україні на російські дипломатичні установи.

Про це йдеться у повідомленні Слідкому.

Зазначається, що 25-26 листопада 2018 року невстановлені особи, діючи умисно, групою осіб за попередньою змовою з метою ускладнення міжнародних відносин між Україною і Російською Федерацією вчинили напад на будівлю посольства Російської Федерації в Києві. Нападники закидали його територію димовими шашками та іншими піротехнічними виробами.

"26 листопада радикально налаштовані особи скоїли аналогічний напад на будівлю Генерального консульства Російської Федерації в місті Харкові. В результаті їх дій був порушений нормальний порядок роботи російського закордонного установи", - зазначають російські правоохоронці.

Фотогалерея Фаєри і шини: як під посольством РФ у Києві відбувалася акція проти агресії у Азовському морі (23 фото)

Будинки посольств і їх майно користуються міжнародним захистом та імунітетами відповідно до норм міжнародного права. Слідком зазначає, що "нападники були інформовані про це".

Нагадаємо, в ніч проти 26 листопада під посольством РФ в Україні відбулася акція проти російської агресії в Азовському морі під час якої невідомі підпалили фаєри.

ВідеоПід посольством РФ у Києві триває акція протесту проти російської агресії

Посольство Росії у Києві в диму. О десятій годині вечора там почали збиратися учасники акції проти російської агресії в Азовському морі. Близько ста людей принесли з собою шини та паперові кораблики. Окрім того вони вже запалили димові шашки. 

Під посольством РФ у Києві триває акція протесту проти російської агресії

Залиште свій коментар

Вибір редакції