Слідство триває

Генпрокуратура проведе експертизи у справі, порушеній за фактом вибуху побутового газу в житловому будинку у Дніпропетровську.

Генеральний прокурор України Олександр Медведько заявляє, що Генпрокуратура має намір провести слідчі експертизи у кримінальній справі, порушеній за фактом вибуху побутового газу в житловому будинку у Дніпропетровську.

Про це він повідомив журналістам сьогодні у Києві.

Медведько нагадав, що кримінальну справу було порушено спочатку за фактом вибуху, а потім безпосередньо проти головного інженера та інших керівників ВАТ "Дніпрогаз".

Вибух газу в Дніпропетровську
УНІАН
Розслідування трагедії триває
Він додав, що цих посадовців затримано, у даний час проводяться слідчі дії, допити.

Медведько зазначив, що зараз необхідно провести слідчі експертизи у цій справі.

За словами генпрокурора, нещодавно він зустрічався із власником "Дніпрогазу" російським бізнесменом Віктором Вексельбергом. Медведько запевнив його, що справу розслідуватимуть максимально об’єктивно, а також порадив підготувати письмові клопотання на адресу прокуратури у тому, що компанія зацікавлена в проведенні розслідування.

Як повідомляв iPlus, 13 жовтня в Дніпропетровську стався вибух побутового газу в 10-поверховому будинку. Загинули 23 особи. Попередня причина вибуху - різке підвищення тиску газу в мережі.

Прокуратура Дніпропетровської області за фактом вибуху газу порушила кримінальну справу за частиною 2 статті 270 Кримінального кодексу України, також за частиною 2 статті 367 Кримінального кодексу України (службова недбалість, яка спричинила тяжкі наслідки) було порушено кримінальну справу стосовно головного інженера ВАТ "Дніпрогаз" Сергія Бачуріна, генерального директора ВАТ "Дніпрогаз" Ігоря Іванкова та його першого заступника Максима Сорокіна. Всіх їх за рішенням суду взято під варту.

ВАТ "Дніпрогаз" входить до холдингу "Газекс", афільованого російською компанією "Ренова" Віктора Вексельберга.

ВідеоМедведько про розслідування вибуху (Ексклюзивне відео)

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: