Слідство у справі про вбивство Гонгадзе завершено

За даними джерел, у справі про вбивство Георгія Гонгадзе лише один обвинувачений - Олексій Пукач.

Досудове слідство у справі за звинуваченням Олексія Пукача у вбивстві журналіста Георгія Гонгадзе закінчено, повідомило "Дзеркало тижня".

Такий висновок, за даними видання, можна зробити з того, що Генеральна прокуратура попередила потерпілих за даною справою та їхніх представників про те, що із 15 вересня вони можуть розпочати ознайомлення із матеріалами справи.

За даними "ДТ", окрім колишнього начальника департаменту зовнішнього спостереження МВС України Олексія Пукача інших обвинувачених немає.

Вбивство журналіста Георгія Гонгадзе було скоєно у вересні 2000 року. У березні 2008 року Апеляційний суд Києва визнав винними у вбивстві трьох колишніх співробітників Департаменту зовнішнього спостереження і кримінальної розвідки МВС - Валерія Костенка, Миколу Протасова і Олександра Поповича. Їх засудили до позбавлення волі строком від 12 до 13 років.

Ще один обвинувачуваний - Олексій Пукач - перебував у розшуку із 2005 року. У липні він був затриманий у селі Молочки на Житомирщині.

9 вересня генпрокурор Олександр Медведько заявив, що затягування з передачею кримінальної справи відносно Олексія Пукача не буде. "Практично завершено слідство, найближчим часом ми оголосимо про закінчення, думаю, затягування не буде", - повідомив він.

Офіційно, за інформацією ЗМІ, Генпрокуратура планує оголосити про закінчення слідства у справі Пукача у понеділок, 13 вересня.

Джерела повідомили, що Пукачу розширили обвинувачення - до переліку статей, за якими його обвинувачують, був доданий ще один пункт - убивство на замовлення.

За офіційною версією, саме Пукач став головним виконавцем вбивства Гонгадзе. За даними слідства, він організував стеження за журналістом і керував групою офіцерів міліції, які викрали Гонгадзе і вивезли його в поле поблизу сіла Сухоліси Білоцерківського району Київської області, де, Пукач власноручно задушив журналіста.

Читайте також:

Пукачу розширили обвинувачення

Вінницькому губернатору провели очну ставку з Пукачем

Пукач назвав ім'я замовника вбивства Гонгадзе

Леся Гонгадзе попросила політиків припинити піар на пам'яті її сина

ВідеоГенпрокурор про слідство у справі Гонгадзе

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: