Слідство у справі проти Кучми практично завершено

Генпрокуратура наступного тижня надасть матеріали кримінальної справи для ознайомлення Кучмі і його адвокатам.

Генеральна прокуратура наступного тижня готова завершити розслідування кримінальної справи проти екс-президента Леоніда Кучми. Про це генеральний прокурор Віктор Пшонка заявив на прес-конференції у Вінниці.

"Слідство Генпрокуратури по доказам Кучми практично завершено, і ми готові на наступному тижні завершити розслідування цієї справи і пред’явити матеріали для обвинуваченого екс-президента Кучми для ознайомлення йому і його адвокатам", - сказав він.

Пшонка зазначив, що "далі іде час уже за обвинуваченим і адвокатом. Законодавець не визначив термінів ознайомлення з матеріалами кримінальної справи – це право на захист, і термін не визначено".

"Скільки будуть знайомитись – це вже процесуальна воля обвинуваченого і його адвоката", - додав Пшонка.

Нагадаємо, кримінальна справа відносно Кучми порушена 21 березня 2011 року. Екс-президент звинувачується в перевищенні влади і службових повноважень, що призвели згодом до вбивства журналіста Гонгадзе.

Відповідна стаття Кримінального кодексу передбачає покарання у вигляді позбавлення волі на строк від 7 до 10 років. Екс-президент перебуває на підписці про невиїзд.

Читайте також:

У справі Кучми Литвин проходить як свідок

Кучма звинуватив Мельниченка у співпраці з російськими спецслужбами

Генпрокуратура: на плівках Мельниченка опізнані голоси Кучми й Литвина

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: