Слідство встановило усіх замовників та організаторів вбивства Гандзюк - Луценко

Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин

Слідчі вважають, що мотивом злочину була антикорупційна діяльність активістки.

Слідство встановило імена усіх причетних до вбивства херсонської активістки Катерини Гандзюк, а також з'ясувало мотив злочину.

Про це в ефірі телеканалу ICTV заявив генеральний прокурор України Юрій Луценко.

За його словами, встановлено усіх замовників та організаторів вбивства Гандзюк. Генпрокурор обіцяє оприлюднити їхні імена найближчим часом.

Також Луценко зазначив, що мотивом нападу на активістку, скоріше за все, була її боротьба проти корупціонерів у місцевій владі.

"У нас декілька десятків версій, але на цей момент ми сходимося на тому, що знайшли основну версію і бачимо мотив. Мотив – це активність Гандзюк проти однієї з крупних корупційних схем місцевої влади і всі, хто замовив це вбиство, хто організовував, нами встановлені", — заявив генпрокурор.

ВідеоЕкс-помічнику нардепа від "БПП" закидають співучасть у вбивстві Катерини Гандзюк

Ігоря Павловського, колишнього помічника нардепа від "БПП" Миколи Паламарчука, затримала СБУ. Саме Павловського активісти називали посередником між виконавцями та замовником нападу на Катерину Гандзюк. В день її поховання чоловіки в балаклавах розписали словами "вбивця" паркан біля будинку Павловського і закидали його подвір'я димовими шашками. 

Екс-помічнику нардепа від "БПП" закидають співучасть у вбивстві Катерини Гандзюк

Нагадаємо, 31 липня у Херсоні стався напад на активістку Катерину Гандзюк. Нападник чекав жертву біля під'їзду і хлюпнув на дівчину концентрованою сірчаною кислотою. Жінка отримала опіки 30% тіла.

Катерина Гандзюк від отриманих опіків померла 4 листопада. Її справу одразу ж перекваліфікували на закінчене умисне вбивство. Генеральний прокурор України Юрій Луценко пообіцяв, що слідство Національної поліції щодо вбивства активістки Катерини Гандзюк незабаром буде завершене і справу передадуть до суду. Наразі у цій справі затримано п’ятьох підозрюваних - організатора злочину та безпосередніх виконавців.  

Організатори спільноти "Хто замовив Катю Гандзюк?" у Facebook, активісти, а також Telegram-канал The Newsroom оприлюднили власні результати розслідування з посиланням на власні джерела, у яких називають посередником між замовником вбивства та організатором помічника нардепа Паламарчука Ігоря Павловського.

Своєю чергою Паламарчук спростував всі звинувачення у причетності до вбивства Гандзюк. Разом з цим він звільнив Павловського, аби "уникнути тиску на слідство".

Залиште свій коментар

Вибір редакції