Слідство засекретило 20 томів справи Пукача

Проте за словами адвоката, яка приступила до ознайомлення зі справою, свідчення Пукача містяться в незасекречених томах.

Зі 132 томів кримінальної справи за звинуваченням Олексія Пукача у вбивстві Георгія Гонгадзе 20 томів мають гриф, який обмежує доступ.

Про це заявила адвокат Мирослави Гонгадзе Валентина Теличенко.

Проте за словами адвоката, яка приступила до ознайомлення зі справою, свідчення Пукача містяться в незасекречених томах.

Теличенко зазначила, що вона дуже рада цьому факту, оскільки відсутність грифа, що обмежує доступ на цих томах дозволить розглянути зазначені матеріали у відкритому судовому засіданні.

"Слідство вчинило правильно, оскільки в цих матеріалах немає державної таємниці. У них йдеться про скоєння злочинів", - сказала вона.

Нагадаємо, Георгія Гонгадзе викрали 16 вересня 2000 року. На початку листопада того ж року в Таращанському лісі в Київській області був виявлений обезголовлений труп, який експертиза згодом визнала тілом зниклого журналіста. Пізніше за вказівкою Олексія Пукача (головний обвинувачуваний у скоєнні вбивства) на Київщині було знайдено рештки черепа, які, за даними експертизи, належали загиблому журналісту.

За офіційною інформацією Генпрокуратури, встановлено, що замовником вбивства журналіста був тодішній міністр внутрішніх справ, нині покійний Юрій Кравченко.

Справу про замовника вбивства журналіста закрито у зв'язку з його смертю (у 2005 році Кравченко був знайдений мертвий із двома вогнепальними пораненнями, офіційна причина смерті - самогубство).

Читайте також:

Кучма: вбивство Гонгадзе замовило ЦРУ

Мороз: ГПУ хоронить справу Гонгадзе на догоду Кучмі та Литвину

ГПУ: справу Гонгадзе можуть повернути на дорозслідування

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: