Словаччина допоможе Україні з газом

Словаччина готова взяти участь в українсько-російських переговорах щодо газу.


Словаччина як член Європейського Союзу готова підключитися до врегулювання українсько-російської газової проблеми на експертному рівні після отримання відповідного мандату від ЄС.

Про це заявив міністр економіки Словацької Республіки Любомир Ягнатек після сьогоднішньої зустрічі з українською делегацією на чолі з міністром палива та енергетики України Юрієм Проданом.

У ході зустрічі українська делегація надала словацькій стороні повну об’єктивну інформацію про сучасний стан взаємовідносин України та РФ у сфері постачання природного газу. Словацьку сторону було поінформовано про хід українсько-російських переговорів у газовій сфері та повідомлено про прагнення української сторони укласти двосторонню угоду з російською стороною щодо газо забезпечення, відзначили в МЗС.

Нагадаємо, сьогодні вранці українська делегація відбула до низки країн ЄС для консультацій з урядовцями з питань постачання і транзиту газу. Перша країна, яку відвідала українська делегація, була Чехія, яка з 1 січня перебрала головування у ЄС.

1 січня "Газпром" припинив поставки газу до України, оскільки Москва і Київ не змогли домовитися про умови нового контракту. При цьому і Україна, і Росія запевняють, що перебоїв з поставками газу до Європи не буде. Сьогодні європейські країни запевнили, що отримують російський газ в повному обсязі.

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: