Словаччина послабила санітарний кордон з Україною

Словаччина відкриває міжнародний автомобільний пункт пропуску "Убля" на кордоні з Україною.

Словаччина відкриває міжнародний автомобільний пункт пропуску "Убля" на кордоні з Україною, роботу якого було призупинено через епідемію грипу в нашій країні.

Про це повідомили у прес-службі Міністерства закордонних справ України.

Зокрема, за даними МЗС, відповідно до рішення Міністерства охорони здоров’я та Міністерства внутрішніх справ Словацької Республіки, роботу прикордонного пропускного пункту "Убля – Малий Березний" буде відновлено 29 листопада о 7:00 для індивідуального легкового автотранспорту та вантажних автомобілів загальною масою до 3,5 т.

Нагадаємо, у зв’язку з епідемією грипу в Україні словацька сторона 3 та 8 листопада закрила два пункти пропуску на спільному українсько-словацькому кордоні: "Убля – Малий Березний" та "Вельке Слеменце – Малі Селменці").

На єдиному відкритому КПП у Вишне-Немецке цілодобово перебували лікарі для надання, в разі потреби, допомозі хворим грипом.

Словацькі поліцейські й прикордонники одержали респіратори, маски та одноразові рукавички.

"Наші прикордонники можуть відмовити у в`їзді на територію Шенгенського простору іноземцям з явними ознаками грипу", - сказав тоді міністр.

При цьому глава МВС Словаччини наголосив, що Братислава наразі не розглядає можливість повного закриття кордону з Україною.

Читайте також:

Словаччина залишила лише один перехід на кордоні з Україною

Словаччина перервала автобусне сполучення з Україною

Словаччина закриває кордон з Україною через епідемію грипу


 

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: